Схоже, що у 2024 році Google таки змінить свою стратегію щодо смартфонів, випустивши три різні моделі майбутнього Pixel 9. Недавні візуальні витоки новинок вказують на появу не лише Гугл Піксель 9, а й двох професійних версій – Pro і Pixel 9 Pro «XL». Таким чином, Google фактично наслідує стратегію Apple та їх iPhone, розділяючи рівень Pro на два різних розміри.

Отже, сьогодні ми, Avic, поговоримо про те, якими будуть довгоочікувані Pixel 9, їх кольори та інші деталі дизайну, а також що наразі відомо про апаратну частину смартфонів Google. 

Дата виходу Гугл Піксель 9 

Google Pixel 9 буде анонсований на початку жовтня 2024, принаймні цього ми очікуємо. Серія Google Pixel 8 була представлена ​​4 жовтня минулого року. Google досі не оголосив про подію цього року, що зрозуміло, оскільки ще дуже рано. Однак ми очікуємо, що це відбудеться саме в жовтні. Є також вірогідність, що презентація новинки може відбутися наприкінці вересня. 

Які моделі Pixel 9 будуть? 

Які моделі Pixel 9 будуть? 

Отже, вище ми згадували, що це будуть: 

 • Pixel 9;
 • Pixel 9 Pro;
 • Pixel 9 Pro XL. 

Наразі найбільше розмов про базову модель.

Скільки коштуватиме Google Pixel 9? 

Звісно, що поки ціни невідомі. Тому поміркуємо. Базовий Pixel 8 в магазині Avic продається від 21 833 грн (станом на квітень 2024), і ми припускаємо, що Google захоче зберегти цю ціну для одного з двох телефонів. Тож вартість Pixel 9, чи Pixel 9 Pro, буде десь на такому рівні. А, можливо, й трішки менше, що наблизить його до сегменту Pixel 8a. 

Як буде виглядати, які кольори матиме Google Pixel 9? 

Pixel 9 очікується меншим за своїх попередників. Можливо, він отримає 6,03-дюймовий дисплей, а сам матиме розміри 152,8 x 71,9 x 8,5 мм (разом з виступом камери). В базового смартфона Google наступного покоління також має бути рама з алюмінію та заднє скло. Бо бокам пристрій плоский, злегка загнутий до країв, його кути закруглені. У верхній частині буде отвір для фронтальної камери. Рамки дисплея також очікуються надтонкими. Усі фізичні кнопки будуть розташовані з правого боку: кнопка живлення/блокування – над «качелькою» гучності. Порт Type-C буде розміщено внизу разом із лотком для SIM-карти. По крайній мірі, це видно з численних рендерів.

Щодо того, які кольори Google Pixel 9 будуть запропоновані, і скільки буде важити телефон, досі невідомо. Хіба що той таки рендер вказує на темний корпус (можливо, чорний, а, можливо, асфальтний чи темно-сірий). 

Дві задні камери Піксель 9 

Дві задні камери Піксель 9 

На відміну від пристроїв «Pro», базовий Pixel 9 матиме 2 камери на задній панелі. Вони будуть розташовані у формі таблетки, подібної до тієї, що на Pixel Fold. Цей острівець камери (разом зі світлодіодним спалахом) буде трохи виступати ззаду. 

Які характеристики матиме Google Pixel 9? 

Наразі відомо небагато. Отже, стандартний смартфон Гугл має отримати 6,03-дюймовий екран. Ймовірно, з роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. Що ми також знаємо, так це те, що пристрій матиме розміри 152,8 x 71,9 x 8,5 мм. Інші характеристики Гугл Піксель 9 поки що виглядають так: 

 • процесор Google Tensor G4;
 • 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5X і флеш-пам’ять UFS 4.0;
 • 128 або 256 ГБ внутрішнього накопичувача;
 • акумулятор менше 4500 мАг;
 • дротова зарядка потужністю 27 Вт (як у Pixel 8);
 • бездротова зарядка 15 Вт або 18 Вт;
 • 50-мегапіксельна основна камера + 12 «ультраширік» зі 126-градусним «полем зору»;
 • ОС Android 15;
 • оптичний сканер відбитків пальців (ймовірно, розміститься під дисплеєм).

За чутками, Pixel 9 також може отримати новий модем. Згадується, зокрема, Samsung 5400, який має не тільки підвищити надійність підключення в цілому, але також підтримуватиме зв'язок із супутником (на випадок надзвичайних ситуацій). Наразі для України це дуже актуально. 

Чи варто почекати з покупкою Pixel 9? 

Чи варто почекати з покупкою Pixel 9? 

Враховуючи, наскільки загадковим лишається цей смартфон Google, відповідь на це питання не є однозначним. Якщо вам потрібен мобільний пристрій вже зараз, є багато чудових варіантів, зокрема, Google Pixel 8 Pro. Якщо ж ви очікуєте насправді компактний потужний телефон із чистим програмним забезпеченням Google, почекати Pixel 9 все ж варто. Виходячи з усього, що ми знаємо на даний момент, смартфон чудово підійде для використання однією рукою. Але вирішувати вам.