Лінійка Redmi Note є однією з найпопулярніших у світі в середньому сегменті смартфонів. Пристрої, як відомо, є універсальними, забезпечують високу продуктивність за доступною ціною. Наразі найновіша модель серії – Redmi Note 13. Проте, завдяки появі майбутніх моделей у базі даних IMEI, вже відомо про вихід серії Note 14. А, саме – три майбутніх смартфони Xiaomi Redmi Note 14, Redmi Note 14 Pro і Redmi Note 14 Pro Plus. Очікується, що кожен зі смартфонів буде презентовано в трьох регіональних версіях: Global, India та China. 

Дата виходу Redmi Note 14 

Оскільки відомі кодові назви майбутніх смартфонів, по них можна визначити й дату появи Xiaomi. По крайній мірі, те, на що опираються самі виробники. Вказівником є цифри «2409» на початку кожної моделі. Отже, смартфони мають з’явитися у вересні 2024. Ймовірно, ця лінійка спочатку вийде в Китаї, а трішки згодом (в жовтні) – в країнах Європи та інших регіонах. Хоча можливий і варіант глобального запуску Redmi Note 14 наприкінці 2024 або на початку 2025 року. 

Що ми можемо побачити в Redmi Note 14 - характеристики, особливості

Що ми можемо побачити в Redmi Note 14 - характеристики, особливості

Згідно з інсайдерською інформацією, смартфони Редмі Нот 14 отримають декілька суттєвих покращень у порівнянні з попереднім поколінням. Зокрема, смартфон Сяомі буде оснащений потужнішим процесором Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 (замість Snapdragon 7s Gen 2, який використовувався в Redmi Note 13 Pro).

Ще одним очікуваним нововведенням є збільшення місткості акумулятора. За чутками, вона може перевищити 5000 мАг, що забезпечує більш тривалу автономність.

Багато користувачів хотіли би бачити в Redmi Note 14 підтримку бездротової зарядки, адже це стає все більш поширеною функцією в смартфонах середнього цінового діапазону.

Крім того, очікується, що Redmi представить новий дизайн для серії Note 14, який зробить смартфони серії ще більш візуально привабливими.

Щодо конфігурації Redmi  Note 14 Pro Max, то швидше за все вона матиме: 

  • 6,78-дюймовий дисплей з частотою 144 Гц;
  • процесор Dimensity 6080;
  • 8 ГБ оперативної пам’яті;
  • 128 ГБ постійної пам’яті. 

В свою чергу, Redmi  Note 14 Pro Plus отримає екран 6,71 дюйма, процесор Dimensity 8020, підтримку 5G і акумулятор на 5000 мАг зі швидкою зарядкою 150 Вт. 

Ціна Redmi Note 14 

Ціна Redmi Note 14 

Традиційно серія Redmi Note відома тим, що пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Майбутні Redmi Note 14, ймовірно, продовжать цю тенденцію, пропонуючи споживачам доступні, проте потужні пристрої. Саме прагнення  Xiaomi забезпечити найкращу якість за низьку ціну зробило серію Redmi Note популярним вибором серед користувачів у всьому світі.

Ми припускаємо, що: 

  • серія Redmi Note 14 буде доступна в Європі за ціною від 229 євро за базову модель;
  • вартість Redmi Note 14 Pro Max стартуватиме від 315 євро;
  • ціна Redmi Note 14 Ultra починатиметься з 1099 євро за версію з 12 ГБ/512 ГБ пам’яті. 

Наразі інформації про детальні характеристики та функції Redmi Note 14 обмаль. Проте, з наближенням дати релізу, можна очікувати на появу нових витоків та чуток. Однозначно, смартфон Xiaomi обіцяє значні покращення продуктивності та дизайну, зберігаючи репутацію серії, що пропонує відмінне співвідношення ціни та якості. Отже, чекаємо! 

В магазині Avic також можна замовити смартфон Xiaomi 14. Найновіша «чиста» версія доступна в різноманітних кольорах та конфігураціях.