Придбавши новий смартфон Самсунг, ви, очевидно, не хочете починати все з нуля – завантажувати програми, файли, встановлювати налаштування тощо. Можливо, є простіший спосіб? Так, звісно. І не один!

Передати дані на новий телефон Samsung Galaxy можна через Wi-Fi, кабель USB-C або комп’ютер. Всі три способи використовують фірмове програмне забезпечення Smart Switch, для роботи якого потрібна версія Android 4.3 або новіша (на обох пристроях).

Отже, сьогодні розповідаємо про те, як перенести дані на новий телефон Samsung з наявного телефону Android за допомогою вищезгаданих методів. 

Як перенести дані зі смартфона Samsung за допомогою Wi-Fi 

Як перенести дані зі смартфона Samsung за допомогою Wi-Fi 

  1. Переконайтеся, що Smart Switch увімкнено на обох пристроях

Використання Smart Switch через Wi-Fi є найпростішим способом передачі контактів, фотографій, музики та інших даних з одного смартфону Samsung на інший. Більшість нових моделей стандартно включають функцію Smart Switch – програму можна знайти через пошук або в налаштуваннях. Проте якщо ви передаєте не з телефону Galaxy, вам потрібно буде завантажити Smart Switch із магазину Google Play. Для цього завантаження потрібен Android 4.3 або новішої версії, а також 1,5 ГБ пам’яті. 

  1. Відкрийте програму Smart Switch на обох пристроях

Якщо ви раніше не користувалися Smart Switch, вам потрібно буде прийняти положення та умови. Натисніть «Дозволити» на екрані, щоб перейти до кроку «Передача». 

  1. Підключіть обидва пристрої через Wi-Fi

На старому телефоні торкніться «Надіслати дані» , а потім – «Бездротовий зв’язок». На новому телефоні Galaxy натисніть «Отримати дані» – «Galaxy/Android» – «Бездротовий зв’язок». 

  1. Передача даних між пристроями

Натисніть «Дозволити» на своєму старому телефоні та виберіть обсяг даних, який потрібно передати. Натисніть «Далі», щоб почати процес міграції. З’явиться графік у відсотках, що вказує час, який лишився до завершення. Вкінці торкніться «Перейти на головний екран».

Як передати дані зі смартфона Samsung за допомогою кабелю USB-C

Як передати дані зі смартфона Samsung за допомогою кабелю USB-C

Щоб передати дані за допомогою кабелю USB-C, виконайте кроки 1 і 2 вище (відкрийте програму Smart Switch на обох пристроях). Потім з’єднайте два пристрої за допомогою роз’єму USB-C, який постачається разом із новим телефоном Samsung.

Далі на новому телефоні Samsung виберіть «Резервне копіювання» в інтерфейсі програми Smart Switch, а потім «Дозволити». Виберіть дані, які потрібно передати, та торкніть «Почати». Завершальні дії такі ж, як в попередньому методі. 

Як передати дані зі смартфона Samsung за допомогою ПК 

Як передати дані зі смартфона Samsung за допомогою ПК 

Щоб передати дані за допомогою ПК, спочатку потрібно завантажити Smart Switch на персональний комп’ютер з Windows 7 або новішої версії. Далі: 

  • потім підключіть старий пристрій до ПК за допомогою сумісного кабелю;
  • створіть резервну копію даних зі старого телефону на ПК: виберіть «Резервне копіювання» в інтерфейсі Smart Switch, «Дозволити» на старому телефоні, щоб розпочати процес перенесення. Після завершення торкніться OK та відключіть телефон;
  • підключіть новий смартфон до ПК за допомогою сумісного кабелю, на ПК виберіть «Відновити» в інтерфейсі Smart Switch. Потім торкніться «Вибрати іншу резервну копію» – «Дані пристрою Samsung». Звідси можна розпочати передачу даних. 

Як бачите, нічого складного. Обирайте метод, що вважаєте найзручнішим та переносьте дані зі старого смартфона Самсунг за лічені хвилини.