Це корисний подарунок на Секретного Санту. Зволожувачі повітря допомагають підтримувати мікроклімат у квартирі чи будинку. Від атмосфери залежить самопочуття та настрій мешканців. Популярні моделі пристроїв:

Гаджети підходять не лише для дому, а й для офісу. Продуктивність співробітників підвищується за сприятливої ​​атмосфери.

Електрична зубна щітка

Гігієна порожнини рота – важлива складова для здорової та красивої посмішки. Звичайні зубні щітки менш ефективні за їхні електричні аналоги. Предмети для гігієни видаляють у кілька разів більше нальоту та бактерій. Очищення електричної зубної щітки якісніше. Найкращі моделі для корисного подарунку:

У топових пристроях передбачено кілька режимів роботи. Електричні зубні щітки підходять для догляду за брекетами та протезами. Це оригінальний подарунок на Таємному Санті.

Безпровідні навушники

TWS-гарнітура – ​​трендовий пристрій для прослуховування подкастів, музики, аудіокниг та інших файлів. Такі навушники практичні, адже вони позбавлені дротів, які завжди плутаються. Стереосистема підійде на подарунок колезі чи близькій людині. Зверніть увагу на такі моделі:

Враховуйте автономність роботи, версію Bluetooth, методи керування та інші технічні установки.

Бездротові колонки

Оригінальний презент, якщо одержувач любить влаштовувати вечірки або голосно слухати музику. Колонки із захистом від води можна брати на відпочинок біля басейну, річки, водойми. Трендові варіанти для подарунку на Тайного Санту:

Бездротові колонки відрізняються за способом управління, радіусом підключення до смартфону, гучності та іншим параметрам. Вибирайте функціональні моделі для крутого сюрпризу.

Веб-камери: топова периферія

Пристрій можна подарувати геймеру, який веде стриму. Веб-камери є актуальними для учнів, які отримують знання у віддаленому форматі. Гаджети можна придбати як презент remote-співробітникам. Найкращі моделі для подарунка на Секретного Санту:

Підійдуть варіанти з високою роздільною здатністю запису. Вони забезпечують чітке зображення, викривлення виключено.

Фітнес-браслети та смарт-годинник

Така електроніка стане практичним подарунком. Фітнес-браслети стежать за станом здоров'я власника, аналізують серцебиття, пульс, деякі моделі здатні виміряти сатурацію. Смарт-годинник виконує функції телефонів, наприклад, можна надсилати повідомлення, відповідати на дзвінки та переглядати медіа. При виборі подарунка на Тайного Санту зверніть увагу на такі моделі:

Чим ширший функціонал, тим більше можливостей доступне користувачеві. Вибирайте технологічні смарт-годинники та фітнес-браслети.

Техніка для «розумного» будинку

Такі предмети та гаджети спрощують виконання побутових завдань та покращують атмосферу в будинку. Термокухлі збережуть температуру чаю або кави навіть у мороз, їх зручно брати з собою на тривалі прогулянки взимку. Охолоджуючі камені зменшать градуси напою, вони актуальні при приготуванні коктейлів. Ароматизатори створять сприятливу атмосферу у квартирі. Зверніть увагу на такі товари при виборі подарунку на Таємного Санту:

Це оригінальні варіанти презентів, вони стануть несподіваним сюрпризом для одержувача.

Що вибрати на подарунок

На Тайного Санту зазвичай збирається компанія людей. Можна домовитись, з якої категорії будуть подарунки. У тренді розумні та функціональні пристрої. Вони недорогі, але дуже корисні у побутовому житті.

Спирайтеся на бюджет та на технологічність гаджетів. Придивіться електричні зубні щітки, термокухлі або фітнес-браслети. Ціна товарів невисока, але вражень у отримувача буде маса. Веселих свят!