iPhone 14: що відомо про нову лінійку смартфонів

За думкою аналітиків, у новому поколінні купертінівці відмовляться від лінійки Mini, оскільки за статистикою останніх років, ці смартфони користувались найменшою популярністю. 

Вірогідніше всього, iPhone 14 отримає:

  • Процесор – A16 Bionic.
  • Оперативна пам'ять – 6 ГБ.
  • Пам'ять: 128/256/512/1024 ГБ.
  • Камери: основна 48 Мп, фронтальна - 12 Мп
  • Дисплей: Full HD, 60 Гц для iPhone 14/120 Гц для версії Pro
  • Інтерфейси: 5G, Wi-Fi 6E.

Дизайн iPhone 14

Останні кілька років дизайн Айфонів змінився не сильно, але за думкою аналітиків, саме iPhone 14 отримає чимало оновлень. Найперше, що можна відмітити - виріз під фронтальну камеру. Саме тут має зникнути чубчик. 

iphone-14

Але тут варто зауважити, що датчики за розміром більші, ніж звичайна фронталка андроід-смартфону, тому в новому iPhone частину з них можуть встановити під екран. Але за словами інженерів, це не має вплинути на швидкість і якість роботи FaceID.

Apple Watch Series 8

За чутками, цього року лінійка Apple Watch має розширитись. Фанати яблучних гаджетів очікують одразу три нові моделі:

Якщо вірити аналітикам, які не перший рік стежать на за оновленнями техніки компанією Apple, спортивна версія годинників функціоналом особливо не відрізнятиметься від двох інших лінійок, окрім підвищеної ударостійкості. 

AirPods Pro 2

А цю лінійку “яблучні” фанати вже зачекалися. Про ймовірну появу AirPods 2 аналітики говорили ще рік тому. Але на презентації 2021 року показали AirPods 3. Саме від нових навушників прихильники Apple чекають найбільші зміни. Головним нововведення може стати підтримка Apple Lossless Audio (ALAC)

airpods-pro-2

У майбутньому ми оновлюватимемо наш матеріал, тож слідкуйте за новинами разом з нами.