Варіанти подарунків для дівчини

Представниці прекрасної статі цінують оригінальні речі. Практичність – один із критеріїв корисного новорічного подарунка. Як презент можна підібрати доглядову косметику або техніку, яка необхідна дівчатам. Ознайомтеся з вибіркою топових варіантів для сюрпризу до свята.

Функціональні стайлери

Пристрої для укладання волосся – ідея для подарунка мамі чи коханій дівчині. Стайлер – корисна річ в арсеналі модниці. Топові моделі виконують кілька функцій. За допомогою техніки для укладання можна створювати локони, вирівнювати пасма та надавати обсяг. Популярні товари цієї категорії для новорічного презенту:

Якщо дівчина любить підкручувати пасма, догляньте останній варіант. Перші два відмінно підійдуть для подарунка прихильницям рівного волосся.

Потужні фени

Укладання локонів можливе не лише стайлерами, але й за допомогою потоку гарячого повітря. Фен для волосся – чудовий презент до Нового року. Прилади відрізняються за потужністю, кількістю насадок та іншими параметрами. Як презент краще вибрати продуктивні моделі. Підійдуть такі варіанти:

Подивіться на подарунок фени з іонізацією та кількома режимами. Вони більш функціональні та щадять пасма під час укладання.

Трендові епілятори

Багато дівчат відвідують салони, щоб видалити небажане волосся. Епілятор – корисний подарунок, адже коханій не треба буде витрачати кошти на похід до фахівця. У тренді такі моделі пристроїв:

Вибирайте гаджети перевірених брендів, вони відрізняються надійністю та тривалим терміном служби. Епілятори з різними насадками функціональніші, це хороша ідея для подарунка.

Що подарувати хлопцю

Чоловіки люблять сюрпризи не менше ніж дівчата. Презент коханому має бути корисним, можна зробити акцент на його захоплення чи хобі. Ознайомтеся із добіркою ідей для подарунка хлопцеві до Нового року 2022 року.

Екшн-камери: маса емоцій

Пристрій, здатний знімати за будь-яких умов, - це один із найоригінальніших презентів. Екшн камери запишуть відео або зроблять фото під час занять екстремальними видами спорту. Оберіть як подарунок одну з цих моделей:

Екшн-камери компактні, їх зручно брати із собою. Доповніть презент різноманітними кріпленнями, щоб фіксувати гаджет на тілі.

Окуляри віртуальної реальності

Це чудова ідея для новорічного подарунку, якщо хлопець захоплюється геймінгом. Спеціальні окуляри перенесуть гравця у світ улюбленої програми. У топі такі моделі:

Подарувавши окуляри віртуальної реальності, ви внесете різноманітність у дозвілля улюбленого хлопця.

Пристрої для краси та здоров'я

Чоловіки стежать за своїм зовнішнім виглядом не менше ніж жінки. Електробритви, тримери, машинки для стрижки - корисні речі для чоловіків. До Нового року 2022 року пригляньте такі моделі гаджетів:

Електробритви працюють в автономному режимі, їх зручно брати із собою у поїздки. Вибирайте моделі, які можна використовувати для сухого та вологого способів видалення волосся.

Ігрові приставки

Консоль - один із найпопулярніших варіантів для презенту геймеру. У шутери, симулятори та інші ігри зручніше плеїти на приставці. Як новорічний подарунок підійдуть такі моделі:

Вибираючи, зважайте на особливості геймпадів. Від них залежить, наскільки користувачеві буде зручно грати.

Що ще врахувати при виборі подарунків

Якщо вирішили придбати техніку для краси та здоров'я, зверніть увагу, який тип гаджетів віддає перевагу отримувачу. Вибирайте функціональні пристрої, вони практичні та зручні в експлуатації.

Довіряйте продукцію перевірених брендів. Світові виробники заробітку