Незалежно від того, ви слухаєте улюблені треки, або телефонуєте, Apple AirPods Pro 2 пропонують шикарну якість звуку та виняткові враження від прослуховування. Пристрої також мають кілька сенсорних елементів керування, що дозволяють не тягнутися до телефону щоразу, як прозвучить мелодія дзвінка.

Втім, якщо ви не в курсі, як працюють ці елементи управління в Аірподсах, їх використання все ще буде для вас не таким зручним. У цій статті ми вирішили розповісти, як відповідати на дзвінки в навушниках Airpods Pro 2, а також як покласти слухавку / вимкнути звук / здійснювати дзвінки.

Але спочатку кілька слів про сам принцип роботи «яблучної» гарнітури.

Як працюють AirPods 2 Pro?

Як працюють AirPods 2 Pro?

AirPods Pro 2 – це бездротові навушники, які використовують з'єднання Bluetooth для забезпечення гучного зв'язку. Ви можете відповідати та завершувати дзвінки, запускати та зупиняти музику, та регулювати гучність – все це безпосередньо з Аірподс Про, без необхідності діставати смартфон або планшет із сумки/кишені.

Як і в стандартних AirPods, основні функції Pro 2 активуються дотиком, а підключаються навушники до різних пристроїв за допомогою Bluetooth. У пізніших моделях було оновлено технологію, що дозволяє працювати без використання рук за допомогою Siri.

Як відповідати на телефонні дзвінки за допомогою AirPods Pro

Натисніть на датчик, розташований на ніжці будь-якого з двох навушників, щоб відповісти на виклик.

Якщо ви розмовляєте по двох викликах одночасно, подвійне натискання на кнопку завершує активний виклик і перемикається на виклик на утриманні.

Також, щоб відхилити дзвінок, зробіть подвійне швидке натискання або один раз, щоб завершити розмову. Це так просто!

Зверніть увагу! Подібно AirPods працюють, якщо підключити їх сумісним пристроєм iOS або Apple. Якщо ви намагаєтеся використовувати ці навушники з гаджетами Android (або іншими), функціональність може бути іншою або ускладненою.

Як увімкнути/вимкнути повідомлення про виклики AirPods

При активації функції оповіщення про виклик iOS Siri вимовляє ім'я абонента. Це позбавить вас від клопоту діставати iPhone або дивитися інформацію про виклик на «яблучний» годинник. Ось як його увімкнути/вимкнути.

  1. Запустіть програму «Параметри» на iPhone або планшеті Apple.
  2. У розділі «Дозволити доступ» торкніться «Анонсувати дзвінки».
  3. Виберіть «Тільки навушники», щоб повідомляти про виклики AirPods.

Якщо все зроблено правильно, ваші Аірподси будуть називати вам ім'я вхідного дзвінка. Ви можете відповісти на дзвінок так, як описано вище, або просто сказати «Привіт, Сірі, відповісти» або «Привіт, Сірі, відхилити».

Що стосується навушників AirPods Pro, то в даному випадку досить просто сказати «Відповісти» або «Відхилити».

Як дзвонити за допомогою AirPods Pro

Ну, і для тих, хто вперше взяв до рук цю чудову «яблучну» гарнітуру.

Натисніть та утримуйте датчик сили або скажіть «Привіт, Сірі», щоб активувати голосового помічника. Потім скажіть «Дзвони XYZ» або «Make a FaceTime call» (здійснити виклик FaceTime).

Зміна комунікацій на краще

Завдяки таким продуктам, як Аірподси Про 2, більше не доведеться бути прив'язаними до телефону, просто чекаючи одного дзвінка, хвилюватися про те, що ви щось пропустите. Бездротові навушники є обов'язковим атрибутом для будь-якого професіонала. Спілкування без використання рук дає більше «приводів для маневру»: у русі можна займатися своїми справами, при цьому спілкуватися і завжди бути в доступі очікуваного виклику.

Використовуйте AirPods 2 Pro, щоб створити ефективніше робоче середовище, незалежно від місцезнаходження. І будьте впевнені, що вас подбають, якщо станеться проблема, оскільки Apple має одну з найкращих у світі технічних підтримок.

Купити Аірподс 2 Про в Україні з гарантією справжності можна у нашому інтернет-магазині. Avic пропонує навушники Apple AirPods Pro 2nd generation за ціною від 9093 грн у білому кольорі із зарядним футляром, а також інші варіанти «яблучної» гарнітури: AirPods, AirPods Max.

Також рекомендуємо почитати: Чому дзвенять навушники Airpods: 4 способи, як виправити неприємний шум Аірподс