Не панікуйте, якщо ваші навушники AirPods почали видавати пронизливий шум – є кілька способів вирішення цієї напрочуд поширеної проблеми. Avic зібрали ті, які, швидше за все, допоможуть вам позбутися проблеми назавжди.

Чому AirPods видають неприємні звуки? 

Чому AirPods видають неприємні звуки? 

Подібне може виникати через різні проблеми з програмним і апаратним забезпеченням. Перевірте, чи немає збоїв у режимі керування шумом, перешкод Bluetooth, також, можливо, забруднились силіконові вкладиші, навушники накопичили вологу або ж їх фізично пошкоджено. 

Як зупинити свист / дзвеніння / лускання в навушниках Аірподс? 

Спочатку варто виконати деякі швидкі перевірки AirPods. 

  1. Скиньте налаштування AirPods: відкрийте «Налаштування» > «Bluetooth» , торкніться інформаційної кнопки (i) поруч із назвою свого пристрою, виберіть « Забути цей пристрій» та покладіть AirPods назад у футляр.
  2. Розірвання пари з іншими пристроями Bluetooth: відкрийте «Налаштування» > «Bluetooth» та від’єднайте всі пристрої сторонніх виробників від вашого спареного гаджета.
  3. Перевірте AirPods на наявність будь-яких пошкоджень або невідповідних частин. Ймовірно, ви зможете виправити незначні проблеми, але усунення більш серйозних дефектів краще довірити технічним спеціалістам. 

Якщо жоден із них не допоміг, виконайте наступні кроки з усунення несправностей. 

Спробуйте перемкнути режими контролю шуму 

Перевірте, чи зникає свист ваших AirPods під час перемикання між режимами контролю шуму. 

  • Відкрийте «Налаштування» > «Bluetooth» і торкніться інформаційної кнопки (i) поруч із назвою ваших AirPods.
  • У розділі «Контроль шуму» ви побачите «Шумопоглинання», «Прозорість» і « Вимк .» Так само ви побачите ці параметри, якщо натиснути й утримувати повзунок гучності в Центрі керування. 

Зверніть увагу! Користувачі AirPods Max можуть побачити опцію «Spatialize Stereo». 

Вимкніть автоматичне відстеження рухів голови 

Вимкніть автоматичне відстеження рухів голови 

Функція передає аудіо з вашого спареного iPhone на AirPods щоразу, коли ви їх носите. Незважаючи на те, що це зручно, ви можете чути дивні та нав’язливі звуки, якщо датчики вашого пристрою зламані. Вимкніть цю функцію, щоб усунути несправність. 

  • Відкрийте «Налаштування» > «Bluetooth» та торкніться інформаційної кнопки (i) поруч із назвою ваших AirPods.
  • Прокрутіть униз до пункту «Автоматичне відстеження рухів голови» та деактивуйте його. 

Очистіть накопичену вологу та піт

Накопичення вологи може призвести до того, що AirPods відтворюватимуть дивні звуки. Це особливо поширено серед користувачів, які носять їх під час поїздки на роботу або під час тренувань. Ось як почистити різні моделі AirPods. 

  • Звичайні навушники AirPods: обережно протріть сіточку гарнітури чистим рушником з мікрофібри, сухе сміття можна спробувати здути.
  • AirPods Pro: зніміть вушні насадки AirPods Pro перед тим, як витирати їх рушником з мікрофібри.
  • AirPods Max: зніміть амбушюри, вставте штифт SIM-карти Apple у кожен слот і обережно від’єднайте наголів’я. Продовжуйте протирати всі компоненти аксесуару допоки не видалите всі забруднення. 

Перевірте силіконові вкладиші та чашки 

Перевірте силіконові вкладиші та чашки 

Огляньте силіконові насадки на AirPods Pro та амбушюри на AirPods Max. Ваші навушники AirPods почнуть видавати пронизливий шум, якщо вони пошкоджені, у такому випадку вам слід замовити нові амбушюри та насадки онлайн. Зробити це можна в нашому магазині за вигідними цінами. В асортименті Avic – всі актуальні моделі та конфігурації навушників Apple.