Компанія Samsung представила три свої нові флагманські телефони на заході Galaxy Unpacked цього року і, як і очікувалося, кожен з Galaxy S24 є пристроєм вищого рівня. Нова лінійка включає масу функцій, у тому числі одну з кращих камер на ринку, безліч інновацій в області штучного інтелекту і один з найяскравіших екранів, які ми коли-небудь бачили.

Але чи варто оновлюватися з компетентної серії Galaxy S23? Команда магазину AVIC приділила достатньо часу, щоб протестувати всі три моделі S24, і – увага, спойлер – є достатньо причин, щоб виправдати обидві сторони спору. Читайте далі, щоб дізнатися, чим відрізняються смартфони Samsung Galaxy S23 та S24.

Також читайте інші статті на тему:

Яким буде Samsung Galaxy S24 та S24 Plus – дата виходу, ціна, характеристики, новини

Яким буде Samsung Galaxy S24 Ultra – дата виходу, ціна, характеристики, огляд південнокорейського флагмана 2024

Samsung Galaxy S24 vs S23 – технічні характеристики

 

Galaxy S23

Galaxy S24

Дисплей

6,1-дюймовий, 6,6-дюймовий та 6,8-дюймовий AMOLED залежно від версії, Gorilla Glass Victus 2

,2-дюймовий, 6,7-дюймовий та 6,8-дюймовий AMOLED-дисплей в залежності від версії від версії, Gorilla Glass Armor

Процесор

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

Qualcomm Snapdragon 8 3-го покоління

ОЗУ/Сховище

Від 8 ГБ ОЗП до 12 ГБ ОЗП та від 128 ГБ до 1 ТБ залежно від версії

Від 8 ГБ ОЗП до 12 ГБ ОЗП та від 128 ГБ до 1 ТБ залежно від версії

 

Батарея

3900 мАг, 4700 мАг, 5000 мАг

4000 мАг, 4900 мАг та 5000 мАг

Камера

200 МП, f/1,7, 24 мм (ширококутний), 10 МП (перископічний телеоб'єктив), 10-кратний оптичний зум, 10 МП, 3-кратний оптичний зум, 12 МП (надширокий)

200 МП, f/1, 7, 24 мм (ширококутний), 50 МП (перископічний телеоб'єктив), 5-кратний оптичний зум, 10 МП, 3-кратний оптичний зум, 12 МП (надширокий)

 

У яких випадках варто купити S24 Samsung?

У яких випадках варто купити S24 Samsung?

Вам потрібні найкращі фотографії Galaxy за всю історію

Як і S23 Ultra, S24 Ultra має одну з найкращих камер, що коли-небудь зустрічалися у смартфонах. У плані апаратного забезпечення модель S24 сильно не оновилася. Приголомшливий основний об'єктив на 200 МП залишається дома, як і надширококутний – 12 МП. Апгрейд тут торкнувся телеоб'єктивів – на зміну парі 10 МП у S23 прийшли перископічні телеоб'єктиви 10 МП + 50 МП.

Завдяки 3-кратному та 10-кратному оптичному зуму, а також «космічному зуму», що забезпечує 100-кратне збільшення, S23 має вражаючі можливості масштабування. У S24 фактично відсутній оптичний об'єктив з 10-кратним збільшенням на користь 5-кратного. Але завдяки можливостям штучного інтелекту у нього значно покращено:

  • можливості масштабування;
  • функції редагування;
  • функція Nightography Zoom (для покращення фотографій віддалених об'єктів при слабкому освітленні).

В цілому, камера S2 - це один з приводів купити новий Samsung вже зараз, особливо, якщо потрібна неперевершена якість фотографій.

Ви хочете використовувати ШІ

У S24 Samsung робить все можливе, щоб використати штучний інтелект, причому саме він є найбільшою перевагою новинки. «Козирі в рукаві» нового власника s24 Samsung – це, як мінімум,

  • генеративне редагування, що дозволяє змінювати розмір, переміщати/видаляти об'єкти на фотографії;
  • живий двосторонній переклад у реальному часі для голосових викликів різними мовами;
  • помічник з розшифровки, перекладу та узагальнення голосових нотаток;
  • чат-помічник, який пропонує різні тони для електронних листів, підписів, текстових повідомлень;
  • шпалери, створені за допомогою штучного інтелекту, масштабування відео та багато іншого.

І якщо ви хочете повною мірою скористатися цими функціями, Samsung S24 це те, що вам потрібно.

Вам потрібний яскравий дисплей для роботи в будь-яких умовах

Пікова яскравість екрану Galaxy S23 становила 1750 ніт, що цілком нормально порівняно з аналогами. У S24 яскравість досягає вражаючих 2600 нит - краще, ніж у Google Pixel 8 Pro та iPhone 15 Pro. Якщо ви опинитеся в ситуації, коли дивитися на свій телефон під прямим сонячним промінням або в яскраво освітленій кімнаті, ця різниця матиме значення. Новий телефон Samsung має один із найяскравіших дисплеїв, що коли-небудь існували, а це означає, що у вас ніколи не виникне проблем із переглядом вмісту екрану. Щоб отримати найяскравіший дисплей, оновіть Galaxy S24.

Коли є сенс купити Samsung S23?

Ви хочете заощадити гроші

Смартфони Samsung Galaxy S23 vs S24 – на перший погляд, між ними немає великої різниці у ціні. Базовий S24 коштує 799 доларів, рівно стільки коштує версія S23. Те саме стосується версії Plus обох поколінь, вартість якої становить 999 доларів. Тільки коли ви дійдете рівня Ultra, між смартфонами з'являється різниця в ціні – 1299 доларів США за S24 і 1199 доларів за S23.

Варто зазначити, що ціни на S23 майже напевно знизяться, збільшуючи розрив між старими та новими моделями. Минулого року ці смартфони були одними з найкращих на ринку, тож, вибравши торішню серію, ви все одно отримаєте дуже хороший апарат.

Вам подобаються смартфони з цікавим кольором корпусу

Отже, Samsung S24 vs S23. 23 був випущений у шести колірних варіантах: чорному, кремовому, графітовому, зеленому, лавандовому та салатовому. У S24 варіантів всього чотири: фіолетовий, жовтий, сірий та чорний. Якщо вам потрібно щось окрім чорного чи білого, вибирайте фіолетовий чи жовтий. Якщо порівняти з варіантами чорного, кремового і синього кольору в Google Pixel 8 Pro і сірим, синім і білим варіантами iPhone 15 Pro, то Samsung зробили крок вперед. Але трохи розчаровує те, що компанія зробила крок назад до самих себе.

Більшість людей тримають свій телефон у чохлі, тому більшість корпусу залишається непомітною, але все одно, приємно мати таку можливість. Вибирайте Галаксі С 23, якщо вам потрібно більше варіантів кольору.

Samsung S23 vs S24 – що ж краще?

Samsung S23 vs S24 – що ж краще?

Вирішуючи, чи «сідати на поїзд S24» або «дотримуватися S23», вам дійсно потрібно запитати себе, наскільки важливий для вас штучний інтелект.

Ці два телефони Samsung виглядають практично однаково з апаратної точки зору, навіть якщо взяти до уваги трохи більший дисплей, кращу частоту оновлення та більш ємну батарею S24. Свіжий процесор теж є плюсом, але саме нові функції штучного інтелекту, зрештою, багато хто ставить Samsung S24 на перше місце. Якщо вас цікавлять живий переклад, редагування фотографій на льоту та інші навороти ІІ, можливо, S24 коштує вкладень. Якщо ні, то ми впевнені, що і S23 вам цілком підійде.