Відповідь на запитання, на жаль, буде невідома ще довгий час.

Щороку ціни на нові айфони з'являються за тиждень-два до виходу «яблучних» новинок. На етапі ж, коли до офіційної презентації iPhone 16 Pro півроку, можна лише прогнозувати чи фантазувати, якою може бути його ціна. Ми, AVIC, також долучилися до цього цікавого заняття. Сьогодні поговоримо про ймовірну вартість очікуваних смартфонів Apple, та розповімо, що про них відомо на початок лютого 2024 року.

Скільки коштує iPhone 16 Pro?

Скільки коштує iPhone 16 Pro?

Очікується, що ціна Айфон 16 Про буде вищою, ніж iPhone 15 Pro. Це з кількома чинниками.

  1. Зростання цін на компоненти: вартість виробництва смартфонів постійно зростає через інфляцію, дефіцит чипів та інші фактори.
  2. Нові функції: iPhone 16 Pro може отримати ряд нових функцій, таких як перископічна камера, сканер LiDAR під дисплеєм, потужніший процесор та інші.
  3. Преміальна модель: Apple може представити нову «ультра» модель iPhone 16, яка позиціонуватиметься ще вище, ніж Pro Max.

Щодо прогнозів ціни iPhone 16 Pro від авторитетних джерел, ми виділимо такі.

  • Відомий аналітик Apple, Мінґ-Чі Куо, прогнозує, що смартфон Apple 2024 буде коштувати на 10-15% дорожче, ніж поточний Pro.
  • Компанія TrendForce прогнозує, що ціна iPhone 16 Pro може збільшитись на 5% порівняно з 15 Pro. Це означає, що ціна може стартувати з $1149.
  • Сайт MacRumors, посилаючись на різні джерела, прогнозує, що вартість майбутнього айфону Pro може залишитися незмінною.

Важливо відзначити, що ці аргументи щодо ціни не є офіційними. Змінити їх у менший чи більший бік можуть, наприклад, глобальний економічний спад чи конкуренція.

iPhone 16 Pro: новини

iPhone 16 Pro: новини

Поки вийдуть нові айфони, ще багато може статися. Але навіть зараз, коли дата виходу iPhone 16 Pro «на відстані» 7 місяців від поточної, розмов про майбутній флагман чимало. Ось, що поки що відомо AVIC, та й загалом, світової громадськості.

Дизайн, екран

Apple зазвичай вносить значні зміни до дизайну iPhone приблизно раз на три роки. Враховуючи, що моделі Айфон 15 Про щойно прийняли титанову рамку із закругленими краями, немає сенсу очікувати, що iPhone 16 Pro перейде до іншого матеріалу або матиме кардинально інший дизайн. У ньому також має бути кнопка дії. Щоправда, цього року вона обіцяє бути ємнісною, а не механічною. Також можлива поява ще однієї ємнісної кнопки Capture, яка, як очікується, буде розташована збоку від кнопки живлення, а кнопка Action залишиться над кнопками гучності. Наступне покоління також має зберегти Dynamic Island та більшість його характеристик.

Інша річ – екран. Цілком реальним виглядає оновлення дисплея Pro з 6,1 до 6,3-дюймового. Крім того, OLED-панелі можуть бути побудовані на технології мікролінз, що дасть більш високу яскравість та більшу енергоефективність.

Камера Айфона 16

Ймовірно, надширококутний об'єктив отримає 48 МП замість 12 МП. Ця зміна вперше була застосована до основного об'єктиву iPhone 14 Pro. Крім того, Apple може додати ексклюзивний (77 мм) тетрапризмовий об'єктив, що «дасть доступ» до 5-кратного оптичного та 25-кратного цифрового зуму.

Батарея та продуктивність iPhone 16 Pro

Враховуючи, що моделі 15 Pro оснащені чипом A17 Pro, ми очікуємо, що iPhone 16 Pro буде представлений чіп A18 Pro. Наскільки він буде потужним та енергоефективним, поки немає жодної інформації. Швидше за все, він буде виготовлений за 3-нм техпроцесом, а також підтримувати функції штучного інтелекту iOS 18. Крім того, здоровий глузд підказує, що треба очікувати покращений зв'язок у вигляді підтримки Wi-Fi 7.

Що стосується автономності, то Айфон 16 Про оснастять багатошаровими батареями, що може збільшити їхню ємність і термін служби. Користувачі також зможуть використовувати швидшу зарядку потужністю 40 Вт і зарядку MagSafe потужністю 20 Вт. Для боротьби з перегрівом Apple обіцяє представити нову графенову теплову систему, яка замінить мідну більш низького рівня.

iPhone 16 Pro – поступове оновлення

iPhone 16 Pro – поступове оновлення

Оскільки до випуску флагманського Apple ще чекатиме і чекати, є достатньо часу для появи нових витоків. Це означає, що дані, які ми згадали у статті, можуть виявитися неточними. У будь-якому випадку, схоже, майбутні «яблучні» смартфони отримають деякі зміни, такі як нова кнопка захоплення, дисплеї більшого розміру, розширені функції AI. І поки iPhone 16 Pro купити не надається можливим, найкращими смартфонами від Apple на даний момент є 15 Pro та iPhone 15 Pro Max. Якщо не можете чекати до вересня, замовляйте моделі у нашому магазині. Також слідкуйте за новинами, щоб дізнатися офіційну ціну iPhone 16 Pro, яка буде оголошена восени 2024 року.