Наразі збірка 11 Вінди 25309 містить всього кілька рядків коду, що говорять про роботу фону за допомогою ШІ, а також кілька згадок відповідних понять. 

Головною проблемою для користувачів стало те, що використовувати новий функціонал поки що можна лише через задіяна безлічі кодів. Звісно, гарантії якісної роботи функцій після таких маніпуляцій ніхто не дає. Тому найкращим варіантом буде просто чекати офіційних релізів від Microsoft.

Без подробиць складно говорити про те, чи потребуватимуть спеціальних можливостей функції. Тому що деякі рядки опису оновлень говорить, що функціонал буде задіяний, коли це буде можливо. Що свідчить про наявність певних обмежень, в тому числі програмних. Будемо сподіватись, що Microsoft продумає все так, щоб оновленнями могли користуватись навіть ті, хто не готов витрачатись на доопрацювання свого пристрою.

Фон робочого простору на базі ШІ — ще один натяк на використання машинного інтелекту в новій версії Windows. Саме застосування штучного інтелекту намагається вивчити компанія. Це і дозволить впровадити абсолютно нові можливості ПО.