Дизайн

Якщо говорити про дизайн-код MacBook Air 2022, тут все виконано за канонами Apple - тонкий корпус з елегантними гранями. Чубчик, який з'явився в прошках 2021 року, перейшов і до MacBook 2022, як і оновлена клавіатура чорного кольору. при цьому вона виглядає дуже гармонійно з новим відтінком корпусу Midnight та Starlight. Крім них, новинка доступна також у класичному сірому та сріблястому відтінках.

Зліва на корпусі знаходяться два порти USB-C. Також в новому MacBook Air 2022 з’явилася підтримка зарядки MagSafe 3. Через новий дизайн макбук став трохи товстіший за попередників. Але через відмову від клиновидного корпусу ця зміна не дуже помітна. 

Діагональ MacBook 13,6 дюйма, рамки не зникли повністю, але стали менше. Також тут з’явився виріз, як у прошек попереднього року. До слова, і камера у цьому чубчику оновлена - з розширенням 1080р. 

 

Також перші користувачі MacBook Air 2022 також відмічають і якість звуку. Він чистий і потужний, хоч і верха тут не дуже. Для професійного монтажу звуку таких ресурсів недостатньо, а ось для повсякденних задач - більше ніж вистачить. 

Процесор М2

Напевне, цього оновлення фанати Apple чекали найдовше. Новий чіп М2. Ще минулого року купертінівці сказали, що створили процесор, який за потужністю обходить конкурентів на багато років вперед. Тож від наступного покоління чипів користувачі Apple чекали величезного прориву.

Якщо порівняти з М1, процесор отримав на два графічних ядра більше, тому до M1 Pro та M1 Max новинка не дотягує. Але тут слід згадати, що мова йде про MacBook Air, який в більшості випадків купують для виконання більш простих задач. Тому такі характеристики дозволять плавно користуватись ноутбуком протягом кількох років. 

Особисто нам вже цікаво, який процесор отримає MacBook Pro 2022. На міжнародний ринок новий MacBook Air 2022 портапив у липні.