Особливості дизайну

Зовні модель відрізняється від свого попередника яскраво вираженою бічною рамою, а також виступом, де розташовані камери. Що ж до ширини, то телефон досить плоский, тому його зручно тримати в руках. Важить гаджет небагато, та й розміри досить компактні порівняно з більшістю сучасних смартфонів. Поверхня Samsung Galaxy S21 FEматова, завдяки чому новинка не ковзає.</span >

Відмінна риса – плоский блок з об'єктивами. Камери не об'ємні, хоча трохи випирають. Кнопки також легко намацати, але складно помітити на перший погляд. Фронтальний об'єктив встановлений у середині екрана, під склом знаходиться сканер відбитків пальців. Також є функція розпізнавання облич.

Всередині пристрою можна помістити дві сім-карти. Крім цього, у нижній частині гаджета знаходяться роз'єм для навушників, динамік та мікрофон. Якщо користувач захоче купити цю модель, він може вибрати одне з представлених кольорів:

  • бузкову;
  • зелену;
  • фіолетовий;
  • чорну;
  • білу.

Додатково передбачено захист від води та пилу. Короткочасна взаємодія із рідиною корпус не зашкодить.

Екран моделі

Дисплей створений за допомогою технології AMOLED, діагональ – 6,41 дюйм. Скло моделі плоске, із закругленими краями. Частота оновлення складає 120 Гц. Користувачів привертає увагу дзеркальна поверхня. Додаткова перевага – стійкість до всіляких подряпин.

Яскравість екрана знаходиться на високому рівні, мінімальне значення – 1,6 кд/метр квадратний. При правильному налаштуванні цей параметр можна регулювати автоматично. Це дозволяє настроїти роботу гаджета індивідуально, під власні запити. Ви можете вибрати максимальну частоту оновлення або менше значення залежно від потреб.

Камера

Модель практично не відрізняється від попередника – ті ж три задні камери – основна, довгофокусна та надширока. Перша може похвалитися фазовим автофокусом та оптичним стабілізатором.

При нормальному освітленні камера видає якісне зображення з деталізацією, без оптичних плям. Єдиний недолік – уповільнена обробка знімків. Інші камери знімають дещо гірше. Не завжди дотримується баланс білого, бувають змащені краї. недоліки ті самі, що й у попередній версії.

Перевага – можливість знімати відео у 4К. Хороша електронна стабілізація дозволяє створювати плавні переходи. Якість – 1080р, звук також на рівні.

Фронтальна камера робить знімки з підвищеною деталізацією. У портретному режимі загальне тло розмивається, центр фокусу – обличчя людини.

Продуктивність

Модель працює за допомогою Qualcomm Snapdragon – однокристальної системи, що містить вісім ядер. Об'єм оперативної пам'яті складає 6/8 ГБ у залежності від прошивки. За бажанням можна синхронізувати смартфон із іншим пристроєм через USB.

Гаджет підтримує роботу кількох програм одночасно. За допомогою нього користувач може спробувати різні ігри. При цьому всі програми будуть відкриватися негайно. Флагман Samsung безперечно не підведе.

Автономність

Ця характеристика залишається на середньому рівні. Ємність акумуляторної батареї становить 4500 мА/год. Гаджет здатний працювати 15 годин при навантаженнях мінімального рівня та 5 – за максимальної зайнятості. Якщо дбайливо ставитися до батареї та періодично вмикати економію заряду, телефон не підведе. Величезний плюс – швидке заряджання. АКБ заповнюється за півтори години до 100% із блоком на 15 Вт. Якщо показник – 25 Вт, процес йтиме швидше.

Загалом Samsung Galaxy S21 FE – відмінна модель з якісним складанням. Гаджет створено з урахуванням останніх розробок та технологій високого рівня, що суттєво виділяє його серед інших. Відмінностей не так багато в порівнянні з попередньою версією, але вони все ж таки є. Якщо ви давно замислювалися над оновленням телефону, зверніть увагу на цю новинку.