Що таке VPN?

VPN — це віртуальна приватна мережа, яка потрібна для збереження конфіденційності користувача при підключенні. Використовуючи технології шифрування, підключення дозволяє успішно оминати територіальні бар'єри мережі. Основна функція VPN полягає в тому, що вона маскує всі дії, які виконує користувач у мережі.

При цьому людина отримує зовсім іншу IP-адресу, яку неможливо відстежити. Завдяки складній системі шифрування ваш пристрій буде в повній безпеці і жоден зловмисник не зможе проникнути в інфополі та викрасти ваші персональні дані. 

Оскільки VPN це приватна мережа, вона доступна обмеженому колу користувачів. Треті особи не допускаються до цієї інформації, а трафік постійно контролюється і програма слідкує за тим, щоб дані не виходили за межі мережі. Унікальність VPN полягає у її здатності створювати для користувачів умови збереження максимальної конфіденційності. Ніхто не зможе відстежити вашу IP-адресу і використовувати ваші дані в корисливих або шахрайських цілях. Саме з цієї причини багато великих бізнес компаній активно використовують VPN у своїй діяльності, щоб уберегти всі цінні дані та не допустити їх витоку. 

Технологія VPN дозволяє приховати всю небажану до оприлюднення інформацію, наприклад, геолокацію, історію пошуку, дані вашого пристрою та веб-активність. Переваги ВПН також зможуть оцінити любителі закордонних відеоігор та кіно, адже саме на ці продукти часто накладають територіальну заборону. 

Більш того, ви зможете відвідувати недоступні раніше соціальні мережі, наприклад, Вконтакте. 

Як налаштувати VPN на своєму iPhone або iPad вручну

Багато користувачів цікавить, як можна швидко встановити VPN безпосередньо в iPhone. Зробити це можна вручну протягом кількох хвилин. Для цього потрібно:

 • Знайти в App store найоптимальніший додаток VPN і завантажте його на iOS пристрій;
 • Натиснути "Запустити";
 • Дозвольте застосуванню налаштуватися на вашому iPhone.

Є також інший спосіб встановити vpn для айфон:

 • На своєму пристрої iOS перейдіть в меню та відкрийте "Налаштування";
 • Натисніть на завантажений вами VPN;
 • Виберіть "Додати конфігурацію";
 • Визначтеся з типом VPN (їх лише три)
 • Натисніть “Додати конфігурацію”;
 • Введіть всю необхідну інформацію, пов'язану з налаштуваннями VPN. Не забудьте про логіну, пароль та ім'я користувача;
 • Виберіть проксі вручну або автоматично;
 • Увімкніть ВПН на своєму пристрої та виберіть країну підключення. Готово!

ТОП безкоштовних VPN для iPhone та iPad

Якщо ви хочете знайти безкоштовний впн на айфон та iPad, тоді зверніть увагу на такі програми:

ExpressVPN

Аутентична програма, розроблена для iOS з неймовірно високою швидкістю підключення до мережі та відмінними функціями захисту вашої конфіденційності. Цей VPN містить понад 160 локацій по всьому світу, через які ви можете здійснювати підключення. 

 

Hotspot Shield

Прекрасний варіант сучасної програми, в якій представлена ​​конфігурація vpn для iphone. З'єднання, через яке відбувається передача даних, повністю зашифровано та захищене від відстеження та прослуховування. 

ProtonVPN

Програма, що дарує вам абсолютну свободу дій в Інтернеті. Всі ваші конфіденційні дані та історія активності залишаються таємними. Цей vpn безкоштовний і дуже зручний у використанні на пристроях iOS. 

< /span>

Таким чином, якщо ви хочете знайти найкращий безкоштовний впн на айфон, зверніть увагу на те, які vpn сервера пропонує вам програму. Чим більше доступних серверів має програма, тим безпечнішою та якіснішою вона вважається, адже користувач зможе повноцінно убезпечити себе та свої дані від доступу третіх осіб. 

Правильно вибраний vpn — це ключ до вашої безпеки в Інтернеті, який відкриває вам нові можливості та дозволяє безперешкодно користуватися улюбленими зарубіжними ресурсами, у тому числі сайтами для перегляду фільмів або ігор, які нерідко обмежуються в країні проживання.