Багато користувачів використовують знімки екрана для захоплення та збереження його поточного вмісту. Проте не всі знають, як робити скріншот на планшеті Samsung. Тому в потрібний момент не можуть миттєво зберегти те, що бачать на екрані, що завдає незручностей.

Отже, як же робити знімки екрана на планшет Samsung? Проаналізувавши кілька публікацій з цієї теми, ми вибрали найкращі методи. Просто спробуйте один за одним, щоб вибрати найзручніший.

5 способів зробити знімок екрана на планшеті Samsung

5 способів зробити знімок екрана на планшеті Samsung

Спосіб 1: використання кнопки живлення + кнопки зменшення гучності

Це найшвидший і найпростіший спосіб зробити знімок екрану на планшеті Samsung. Ось як це зробити.

  1. Відкрийте сторінку або розділ, знімок якого ви хочете зробити, а потім одночасно натисніть клавіші живлення та кнопки гучності.
  2. Обов'язково швидко натисніть та відпустіть обидві клавіші одночасно. Не натискайте та не утримуйте їх, оскільки цей жест може викликати на екрані параметри вимкнення та перезавантаження.
  3. Як тільки ви натиснете і відпустіть клавіші, ви почуєте звук клацання камери та миттєвий спалах на екрані. Це означає, що ви зробили знімок екрана.
  4. Скріншот буде автоматично збережено у галереї вашого планшета. Ви можете перейти в неї, щоб перевірити знімок екрана і відредагувати його, якщо хочете обрізати, або приховати якусь його частину.

Хоча це найкращий спосіб зробити знімок на планшеті Samsung, деяким користувачам можуть знадобитися інші варіанти. Чи бачите, іноді правильно розрахувати час натискання обох кнопок для деяких користувачів буває важко. Таким власникам планшета Samsung рекомендуємо наступний метод.

Спосіб 2: використання жесту скидання долонею

Найкращий метод, якщо ви хочете робити знімки екрана на планшеті Samsung, не натискаючи жодних клавіш. Для цього вам необхідно зайти в «Налаштування» вашого гаджета та виконати такі дії.

  1. У «Параметрах» планшета Samsung торкніться піктограми пошуку та введіть «Проведіть долонею, щоб захопити».
  2. У опції «Змахнути долонею для захоплення», посуньте перемикач поруч із нею, щоб увімкнути на планшеті Galaxy функцію створення знімків екрана.
  3. Тепер ви можете відкрити щось на планшеті Samsung і плавно провести долонею по екрану, не торкаючись його, щоб зробити скріншот. При цьому тримайтеся на відстані щонайменше 2,5 см від поверхні дисплея.

Ця функція недоступна на деяких планшетах, таких як Samsung Galaxy Tab S6 Lite. Як бути у такому разі?

Спосіб 3: скріншот через панель швидкого налаштування

  1. Відкрийте екран, який потрібно зняти, у вигляді знімка екрана.
  2. Проведіть вниз по панелі сповіщень та натисніть кнопку «Зробити знімок екрана».
  3. Ви почуєте звук затвора камери, і знімок екрана буде збережено у галереї вашого планшета.

Якщо ви не бачите опцію "Знімок екрана" на панелі повідомлень, все, що потрібно зробити, це натиснути на знак "+" на останньому слайді повідомлень, а потім перетягнути опцію "Зробити знімок екрана" на панель повідомлень.

Спосіб 4: через Google Assistant або Bixby

Спосіб 4: через Google Assistant або Bixby

Цей метод призначений для тих, хто не хоче робити жодних рухів та при цьому отримати знімок екрану на свій планшет Samsung.

Щоб зробити "скрин" екрана, використовуйте свій голос, щоб дати команду Біксбі або Google Assistant. Відкрийте екран, який ви хочете «заскринити», а потім просто промовте чарівну команду, наприклад: «Окей, Google. Зроби скріншот». Через кілька секунд після команди ви почуєте звук затвора камери, і знімок екрана автоматично збережеться в Галереї.

Спосіб 5: для планшетів Samsung з S-Pen

Якщо у вас Galaxy Tab S6 або новіша модель, ви можете легко зробити знімок екрану за допомогою S Pen за допомогою функцій Screen Write і Screen Select. Просто перейдіть до екрана, який бажаєте захопити. Дістаньте S Pen і натисніть «Написати на екрані» або виберіть «Написати» з кількох інших варіантів, що з'явилися на екрані.

Опція Screen Write дуже зручна, якщо на скріншоті треба виділити будь-яку деталь. Після цього не доведеться йти в галерею і обрізати зроблений знімок екрану. Якщо вам хочеться щось намалювати або написати на скріншоті, ви також можете використовувати Screen Write. Завершивши, натисніть кнопку «Зберегти», щоб додати знімок екрана до галереї. Нічого складного, бачте?

Як зробити скріншот на планшеті Самсунг. Висновок

Як зробити скріншот на планшеті Самсунг. Висновок

Зробити скріншот на планшет Samsung – легке завдання, адже є 5 способів, як це можна зробити. Пропонуємо спробувати кожен та вибрати найбільш зручний для вас. Ну а якщо ви ще не купили собі планшет, рекомендуємо заглянути у відповідну категорію товарів на нашому сайті. Вибір гаджетів на Avic дуже гідний!