Аудіоокуляри: два в одному

Розробники Anker заявляють, що девайс може замінити стандартні навушники. Конструкція Soundcore Frames універсальна, що звільняє від необхідності придбання двох пристроїв. Темні лінзи захищають від сонячного світла. Випромінювачі створюють іммерсивний стереоефект. Сигнал передається від програвача через Bluetooth 5.2. Звук із динаміків не буде чути оточуючим.

Можна також використовувати гарнітуру для голосового зв'язку: у кожній дужці встановлені мікрофони. Управління аудіоокулярами здійснюється за допомогою кількох кнопок на корпусі. Під час спілкування рівень гучності знижується, оскільки вмикається конфіденційний режим.

Автономна робота та індивідуальний вибір оправи

Окуляри-навушники зможуть безперервно працювати до 5,5 години. 10-хвилинної зарядки акумулятора вистачить для півторагодинного відтворення композицій. Корпус Soundcore Frames водонепроникний (ступінь IPX4).

https://www.ixbt.com/img/n1/news/2021/9/4/gsmarena_004_large.jpg

Чорні глянцеві дужки з електронікою легко від'єднуються від оправи, що дозволяє пробувати різні варіанти та змінювати імідж. Виробник представив лише 10 видів. Також пропонується кілька типів лінз:

  • класичні;
  • з поляризацією;
  • за рецептом;
  • із фільтром синього кольору.

Підібрати відповідний варіант можна за допомогою фірмової програми для електронних пристроїв, що працюють на iOS та Android. Воно дозволяє "приміряти" різні оправи через камеру смартфона або планшета.

Продаж розумних окулярів стартує у листопаді 2021 року. Вартість аудіоокулярів становитиме 200 доларів, а змінні рамки з лінзами продаватимуть за ціною від 50 доларів США.