Габарити та дизайн

Xiaomi Mix 4 виглядає, як личить флагману. Тонкий смарт з розмірами 162,65 х75, 35х8, 02 мм зручно тримати, завдяки вазі 225 грам пристрій відчутно в кишені і надійно сидить в руці. На задній панелі розміщено блок із трьома об'єктивами та спалахом. Він розташований у верхньому лівому кутку, виступаючи над поверхнею корпусу.

Дисплей Xiaomi Mix 4 безрамковий, приємний для сприйняття, зручно дивитися кіно чи грати. Фронтальна камера захована під екраном, практично непомітна. Корпус виконаний з кераміки, смарт доступний у чорному, білому та сірому кольорах.

Екран Xiaomi Mix 4

Вигнутий дисплей практичний в експлуатації. AMOLED 3D-екран діагоналлю 6,67 дюйми максимально реалістично передає зображення. Xiaomi Mix 4 підтримує технології Dolby Vision та HDR10+. Грайте з кращими налаштуваннями графіки, ніби смарт перенесе вас у віртуальну реальність.

Corning Gorilla Glass Victus захищає екран від механічних пошкоджень та подряпин. Дисплей легко сприймається, на ньому комфортно працюватиме довгий час. Екран повністю відповідає вимогам до флагманських смарт.

Продуктивність та ефективність

Потужність процесора є однією з важливих характеристик при виборі телефону такого сегменту. Цей смартфон Xiaomi обладнаний:

Qualcomm Snapdragon 888. Найпотужніший 8-ядерний чіпсет ефективно справляється з будь-якими завданнями. Працюйте, проводьте дозвілля з іграми, не переживаючи, що Xiaomi Mix 4 зависатиме.


Топова система охолодження Завдяки графеновому розсіювачу тепло швидко відводиться від процесора. Навіть за високого навантаження чіпсет не перегрівається.

Якщо ви встановлюєте багато програм та програм, вибирайте модель з 256 ГБ сховища.