Ще кілька років тому найпопулярнішими були телевізори 55 діагоналі, сьогодні ж у тренді 65-дюймові та 75-дюймові моделі. Тим не менш, 55-дюймові телевізори продовжують купувати, особливо, для кімнат з відносно невеликим простором, та споживачі, яким не потрібна преміальна продуктивність.

В асортименті Avic представлено десятки цікавих моделей, з-поміж яких ми виокремили 5 найкращих варіантів у 2024 році. Ознайомтесь, можливо, серед запропонованих TV знайдеться саме той, що ви шукаєте. 

Найкращий 55-дюймовий телевізор 

Найкращий 55-дюймовий телевізор 

Модель Samsung QN55S90CAFXZA, або ж Samsung S90C OLED, є телевізором преміум-класу з фантастичною загальною якістю зображення та величезним вибором розумних функцій. Він має чудову максимальну яскравість та ідеальні чорні відтінки для найяскравіших вражень від перегляду HDR10+. Телевізор чудово підходить для ігор із повною підтримкою пропускної здатності HDMI 2.1 на всіх чотирьох портах HDMI 2.1. Усі вони підтримують до 4K при 144 Гц, що ідеально для геймерів. Samsung S90D/S90DD OLED вже доступний в магазині Avic. 

Найкращий 55-дюймовий Smart TV для домашніх кінотеатрів 

Найкращий 55-дюймовий Smart TV для домашніх кінотеатрів 

Sony XR-55A95L – найкращий 55-дюймовий смарт-телевізор для любителів кіно. Він має панель QD-OLED, подібну до панелі Samsung S90C OLED , проте – одну з найкращих на ринку обробку зображень. Отже, ви отримаєте найкращу якість контенту практично з будь-якого джерела!

Телевізор Соні також підтримує розширені аудіоформати DTS і популярний формат Dolby Vision HDR, що ідеально для тих, хто дивиться високоякісні потоки або фізичні носії.

На відміну від вищезгаданого Samsung, має тільки два повноцінних порти HDMI 2.1. З іншого боку, підтримує ігри Dolby Vision на частоті 120 Гц. 

Найкращий 55-дюймовий телевізор для світлих кімнат 

Найкращий 55-дюймовий телевізор для світлих кімнат 

Модель Hisense 55U8K демонструє найкращу якість під час перегляду в кімнатах, куди потрапляє яскраве сонце.

Хоча OLED-дисплеї вищого рівня видають вражаючу пікову яскравість, LED-телевізори можуть досягати ще вищих показників у HDR та SDR, та загалом «тримають» ці піки довше. Ще один плюс цього ТВ – дуже глибокий чорний колір завдяки функції локального затемнення Mini LED.

Hisense підтримує як Dolby Vision HDR, так і HDR10+, а також аудіоформати DTS через eARC. Телевізор також має великий вибір ігрових функцій, зокрема, змінну частоту оновлення (VRR), Dolby Vision HDR на 120 Гц і пропускну здатність HDMI 2.1 на двох входах HDMI, обидва підтримують ігри до 4K при 144 Гц, що робить Hisense 55U8K сумісним з Xbox Series X та PS5. 

Найкращий 55-дюймовий телевізор середнього класу 

Найкращий 55-дюймовий телевізор середнього класу 

LG OLED55C3PUA – телевізор преміум-класу з OLED-панеллю, яка забезпечує приголомшливу якість зображення, особливо в темних кімнатах. Екран широкий кут огляду, що гарантує однорідність зображення з боків, отже, можливість перегляду з широкої зони відпочинку. Завдяки хорошій піковій яскравості SDR, переглядати контент комфортно в добре освітленій кімнаті.

LG OLED55C3PUA – це чудовий ігровий телевізор із повною підтримкою VRR, пропускною спроможністю HDMI 2.1 на всіх чотирьох портах HDMI (до 4K при 120 Гц) та мінімальною затримкою вхідного сигналу. Модель також підтримує Dolby Vision HDR та потокову передачу аудіоформатів DTS. 

Найкращий бюджетний телевізор 55 дюймів

Найкращий бюджетний телевізор 55 дюймів

Hisense 55U6K – недорогий великий телевізор з напрочуд гарною якістю зображення. Пропонує чудову контрастність та локальне затемнення повного масиву, тож темні сцени виглядають чудово, зокрема, поряд з яскравими ділянками екрана. Завдяки хорошій піковій яскравості в SDR, картинка також непогана в світлій кімнаті, вам не доведеться турбуватися про відблиски.

Хоча й не має такої ж чудової обробки зображення, як дорожчі телевізори, Hisense 55U6K підтримує розширені аудіоформати Dolby і DTS, а також Dolby Vision HDR і HDR10+. Це чудовий варіант для гейминга, оскільки має низьку затримку вхідного сигналу та підтримку VRR, тож дії на екрані синхронізуються з вашими рухами на контролері.

На відміну від більш дорогих моделей у списку, Hisense 55U6K обмежений частотою оновлення 60 Гц, втім все ще чудовий для візуально інтенсивних консольних ігор. 

Якщо вам сподобався один із запропонованих варіантів, замовляйте телевізори на сайті Avic. В асортименті інтернет-магазину більше цікавих моделей – не лише 55 діагоналі, а й інші.