Зовнішній вигляд та начинка

Перше, що впадає у вічі, це оригінальний блок з камер і світлодіодного спалаху. Встановлено 3 датчики зображення. Телескопічний об'єктив відсутній. На відміну від інших пристроїв бренду, камерний блок OnePlus 10 Pro плавно переходить у ліву бічну раму. Цим він трохи нагадує флагмани Samsung. Об'єктиви розташовані далеко від країв.

Пристрій отримає дисплей розміром 6,7 дюйма та роздільною здатністю 1440х3216 пікселів. Частота оновлення становитиме 120 Гц. За деякими даними смартфон буде оснащений мобільним процесором Snapdragon 898 на 4 нм і отримає функцію швидкої зарядки. Судячи з CAD-файлів, які показав Хеммерстоффер, розміри становитимуть 163,2 73,6 8,7 мм. Також стала відомою ємність батареї - 5000 мА · год.

Варто зазначити, що смартфон OnePlus отримає оболонку Android, поєднану з OPPO. У пристрої фірми вперше реалізовано таке рішення. За словами глави компанії, Піта Лау, це буде щось середнє між OxygenOS та ColorOS. Можливо смартфон стане черговою лінійкою OPPO.

Очікуваний вихід OnePlus 10 Pro

Точна дата випуску моделі поки що невідома. Схоже, на офіційну презентацію варто очікувати не раніше весни 2022 року. Ближче до релізу зовнішній вигляд смартфона може трохи змінитись. Інсайдер повідомляє, що кінцевий варіант буде не таким, як його бачили на презентаціях. Компанія славиться тестуванням прототипів, тому поява змін передбачувана. Достеменно відомо, що нова версія матиме вражаючий набір функцій і передових характеристик.