Мобільні пристрої надзвичайно важливі для багатьох завдань, роботи, дозвілля та розваг, навчання тощо. Ось чому дуже засмучує, коли їх продуктивність не відповідає очікуванням, або якщо вони просто перестають працювати. З цією метою було розроблено численні інструменти та варіанти вирішення цих проблем. Сьогодні ми поговоримо про те, як активувати та вийти з безпечного режиму на смартфонах Xiaomi. 

Що таке безпечний режим смартфона Сяомі? 

Що таке безпечний режим смартфона Сяомі? 

Це функція, яку мають практично всі сучасні мобільні пристрої. Він дуже схожий на безпечний режим Windows. У нашому випадку це – особливий тип запуску смартфона. В ньому доступні лише елементарні функції системи, а також фірмові програмні компоненти. Додатки сторонніх розробників, встановлені на пристрої, запускатися з безпечного режиму не зможуть. 

Як активувати безпечний режим Xiaomi? 

Якщо ваш смартфон працює належним чином, зробити це достатньо легко та швидко.

  1. Натисніть кнопку «Увімк./Вимк.» на своєму мобільному телефоні, доки не відобразяться різні параметри.
  2. Знайдіть опцію «Перезавантажити в безпечному режимі». Натисніть на неї та дочекайтеся завершення вимкнення телефону.
  3. Щойно процес завершиться, ви можете протестувати смартфон Сяомі, чи працює він належним чином. 

У випадку, коли зі телефоном щось не так – він часто вимикається або постійно чи зрідка перезавантажується, виконайте наступні кроки: 

  • натисніть кнопку «Увімк./Вимк.» на вашому Xiaomi;
  • коли з’явиться логотип бренду, натисніть кнопку зменшення гучності, і не відпускайте, допоки триває процес переключення;
  • смартфон повністю увімкнувся – свідчить про те, що безпечний режим активовано. 

Що відбувається на вашому пристрої після активації безпечного режиму? 

Після активації безпечного режиму на смартфоні можна використовувати лише його основні функції. Піктограми програм сторонніх розробників, які ви завантажили, переглянути неможливо, тому користуватися ними ви не зможете. Проте не хвилюйтеся: все повернеться на свої місця, коли з безпечного режиму ви знову перейдете на стандартний. Разом з тим, робота пристрою повернеться до нормального стану з усіма доступними функціями. 

Які функції виконує безпечний режим на смартфоні Xiaomi? 

Основне завдання безпечного режиму – виявлення та виправлення помилок у роботі пристрою. Для кращого розуміння, протягом часу активації безпечного режиму ваш пристрій функціонуватиме так, ніби його було скинуто до заводських налаштувань і конфігурацій. Всі ваші дані, встановлені програми, налаштування та всі типи вмісту не відображатимуться. Абсолютно тимчасово та зворотно (щойно ви здійсните вихід з безпечного режиму).

Якщо ваш Xiaomi мав проблеми з роботою, ви можете перевірити, чи це пов’язано з будь-якою програмою, яку ви встановили, чи причина несправності в самому пристрої. Часто причиною проблем стають програми, завантажені з сумнівних сайтів, що приносять на пристрій віруси, помилки та всілякі шкідливі додатки.  

Тобто, в безпечному режимі ви можете визначити програми, що викликають помилки в роботі вашого смартфона, виявити апаратні збої, та на основі отриманих даних покращити його продуктивність.

Режими «безпечний» та «Recovery» – це одне й те ж? 

Режими «безпечний» та «Recovery» – це одне й те ж? 

Питання, що цікавить багатьох користувачів смартфонів Сяомі, і не тільки.

Обидва режими створено для виявлення та вирішення проблем у роботі та продуктивності смартфона. Проте кожен з них працює по-різному. В режимі Recovery Ви можете виконувати різні дії з обслуговування та відновлення вашого Xiaomi.  Він дозволяє використовувати більш розширені функції, такі як відновлення заводських налаштувань, завантаження оновлень, очищення даних кешу. В безпечному режимі цього зробити не можна, оскільки робота додатків обмежена, а працюють лише основні системні функції. 

Ми сподіваємося, що в цій статті ви знайшли всю необхідну інформацію, та тепер розумієте, як користуватись безпечним режимом Xiaomi. Більше цікавих деталей про смартфони Сяомі та інші Android читайте в нашому блозі.