Технічні характеристики

Google Pixel 6 Pro - майбутній продуктивний смарт. Можлива начинка телефону:

  • Дисплей. Очікується, що гаджет отримає екран P-OLED з частотою оновлення 120 Гц. Завдяки дисплею розміром 6,7 дюйма можна буде дивитися фільми і гейм з максимальним комфортом.
  • Камери. Фронтальний об'єктив 12 Мп дозволить створити яскраві Селфі. Основний модуль складатиметься з трьох камер, очікується, що розробники інтегрують 4-кратний зум. Головний об'єктив на 50 Мп, а ультраширококутний і перископ - 12 і 48 відповідно.
  • Чіпсет. Про процесорі поки мало інформації. Відомо, що він називається Tensor.Акумулятор. Ємність батареї складе 5000 мАч, це повинно забезпечити відмінну автономність.

Google Pixel 6 Pro буде підтримувати бездротову зарядку до 33 Вт. Попередники задовольнялися потужністю 16 Вт. Компанія натякнула, що зарядний пристрій в комплекті йти не буде.

Дизайн смартфона

Гаджет виглядає стильно і елегантно, якщо вірити Рендер. Тонкий корпус зручно сидить в руці, смарт досить комфортний для повсякденного використання. На задній кришці розміщений логотип компанії. Спираючись на рендери телефону, блок камер трохи підноситься над панеллю.

У верхній частині дисплея розміщена фронтальна камера. Вона мініатюрна, не займає багато площі на екрані. З боків розташовані кнопки блокування і регулювання гучності. Товщина Google Pixel 6 Pro становить 11,5 мм з урахуванням виступу блоку камер.

Дата виходу смартфона

Відомо, що новинка з'явиться восени. Точну дату поки дізнатися не вдалося. Очікується, що вартість флагмана складе близько $ 1000, адже це смарт небюджетного сегмента.

Сподіваємося, що компанія зробить акцент на продуктивності і потужності. Купуючи телефон флагманського класу, хочеться отримати апарат з позамежною швидкістю роботи. Слідкуйте за новинами і не пропустіть нову інформацію!