Дизайн Xiaomi Smart Glasses

Зовнішній вигляд окулярів нагадує звичайні аксесуари для очей. Головна відмінність від стандартного елемента образу – мініатюрна камера на корпусі. Окуляри компактні, важать лише 51 грам.

Досягти невеликих розмірів вдалося завдяки використанню технології microLED. Мініатюрні світлодіоди не вимагають великого простору. Новинка виглядає акуратно та стильно. Незважаючи на малі габарити, окуляри обладнані датчиками в кількості близько 500.

Начинка та можливості

Усі технічні характеристики гаджета поки що невідомі. Найцікавіше питання — якою буде автономність, адже великий акумулятор у тонкий корпус не поміститься. Параметри та можливості смарт-окулярів Xiaomi:

ОС та бездротові технології. Новинка обладнана модулями Wi-Fi та Bluetooth для підключення до мережі та сполучення з іншими пристроями. Xiaomi Smart Glasses працюють на платформі Android.
технологія microLED. Висока щільність пікселів та глибокий чорний колір забезпечують контрастне зображення.
Монохромний екран. Дисплей з яскравістю 2 мільйони нит добре видно навіть у найяскравіший день.

Невідомо на якому процесорі працюють окуляри Xiaomi Smart Glasses. Є інформація, що в основі лежить 4-ядерний чіпсет. Смарт-окуляри обладнані мікрофонами та динаміками. Вони не занурюють користувача у віртуальну реальність, як пристрої інших виробників, але можуть використовуватися як навігатор, невелика камера або гаджет для розмов.