Хаб USB Type-C

Як писали вище у макбуків мало недоліків, але відсутність портів - один з них. Apple раптом відмовилися від усього, що не USB Type-C.

Однак більшість додаткових пристроїв, які нам потрібно підключити до лептопу, потребують стандартних роз'ємів, наприклад USB і HDMI. У такому випадку знадобиться перехідник і Адаптер USB Type-C 2 ports 7 в 1 стане відмінним рішенням цієї проблеми. Цей хаб зроблений з високоякісного алюмінію та дуже легкий, з ним можна повністю відчути задоволення від роботи з новим MacBook.

Захист від пошкоджень

Зовнішній вигляд техніки дуже багато говорить про свого господаря. І коли пристрій подряпаний або має відколи, гарного враження не справити. Але може статися, що при падінні з'явиться не тільки невинна подряпина, але й розіб'ється екран. Тоді ремонт вашого гаджета обійдеться вам дуже й дуже дорого. То чи не легше одразу придбати захист для свого пристрою?

Вибор для захисту MacBook Pro маса:

  • Захисні обкладинки на кришку вбережуть MacBook від дрібних подряпин і потертостей.
  • Чохол на пристрій повністю захистить ноутбук, головне правильно підібрати розмір. Тоді лептоп буде щільно сидіти в чохлі та ніякі ушкодження йому не страшні.
  • Сумка або рюкзак стануть відмінним рішенням якщо вам часто доводиться носити MacBook Pro собою. Зазвичай в них велика кількість кишень, в які увійде все необхідне.

Миша

Звичайно, трекпад в MacBook це дуже зручний пристрій введення для ноутбука, але бувають ситуації, в яких не обійтися без точності та плавності рухів. Саме в таких ситуаціях вам стане в нагоді Magic Mouse 2.

Ця миша має вбудований акумулятор і може працювати без підзарядки приблизно півтора місяця. Вся її поверхня - це сенсорна панель, управління відбувається за допомогою жестів, але вони настільки звичні, навіть інтуїтивні, що ви швидко пристосуєтеся до роботи з нею. А ще миша неймовірно стильна.

Зовнішній акумулятор

Якщо ваш MacBook Pro ще зовсім новий, то ви не побачите величезною необхідності в додатковому зовнішньому акумуляторі.

Адже макбуки славляться своєю тривалою роботою на одному заряді. Але все ж іноді виникає необхідність зарядити свій ноутбук, а розеток поруч немає. Тоді вам стане в нагоді зовнішній акумулятор.

Підставка для заміни десктопа

Багато власників макбуков користуються своїм пристроєм як основним комп'ютером і підключають до нього монітор. У такій ситуації на вашому робочому столі залишається зовсім мало місця, більшість з якого займає закритий MacBook.

Якщо ви вже з цим зіткнулись, то задумайтеся над придбанням спеціальної підставки, яка буде утримувати ноутбук у вертикальному положенні. І на столі місце звільниться і виглядає дуже красиво.

Висновки

Ми зібрали найцікавіші, функціональні та корисні аксесуари для MacBook Pro 2016-2018. А ще більше різноманітних аксесуарів ви побачите на нашому сайті Avic.ua.

Завжди Вам раді!