Спосіб 1: зробити скріншот — гарячі клавіші Print Screen

Якщо ви хочете зробити знімок екрана у windows 10, вам знадобляться гарячі клавіші. Вгорі клавіатури є клавіша PrintScreen (PrtSc), яка фіксує зображення на екрані. Проте захоплене зображення не зберігається відразу, воно фактично копіюється у буфер обміну вашого комп'ютера. 

Виконайте наведені нижче дії, щоб перетворити цей знімок на файл зображення, який можна зберегти. Перейдіть до Microsoft Paint, GIMP, Photoshop або PaintShop Pro і вставте скріншот за допомогою клавіш CTRL + V. На екрані з'явиться зображення, знімок якого ви щойно зробили. Якщо потрібно обрізати зайве на скріншоті, виділіть область зображення та натисніть "Обрізати". Ви отримаєте необхідну картинку, після чого вам залишиться лише зберегти її. 

Натискати кнопку "PrintScreen" потрібно в тому випадку, якщо ви робите скрін з комп'ютера. Якщо ж у вас ноутбук, необхідно використовувати поєднання клавіш "Print Screen" і "Fn". Гарячі клавіші — один з найшвидших і найнадійніших способів зробити скріншот екрану на ноутбуці або комп'ютері. Також використовуйте цей метод і зробити скріншот частини екрана. У програмі Paint можна виділити будь-яку частину і створити повноцінне зображення. 

Спосіб 2: програми для скріншотів

Окрім класичного використання гарячих клавіш на комп'ютері або ноутбуку, користувачі можуть звернутися за допомогою до спеціалізованих програм, які надають ряд сучасних функцій для редагування. 

Створення скріншотів стало настільки необхідною функцією, що для нього створили спеціальні програми. Сьогодні ви з легкістю можете зробити

скриншот у грі за допомогою однієї з безлічі сучасних програм. 

ФотоСКРІН

Ефективна та зручна програма для створення скріншота з комп'ютера або ноутбука. Фотографуйте екран, виділяйте його рамки та створюйте повноцінне зображення.

Програма має додаткові функції, які дозволяють змінити деякі частини кадру, а також додати списки та заголовки. 

LightShot

Ця програма ідеально сумісна з різними браузерами (Google Chrome, Opera, Яндекс, Firefox та ін.).

Основною перевагою цієї програми є можливість зробити посилання на скріншот. А це означає, що вам не доведеться постійно зберігати та переміщувати зображення, адже ви можете одразу ж поділитися посиланням на нього.

Joxi

Зручна програма для швидких скріншотів, яка дозволяє сфотографувати як весь екран ПК, так і окрему його частину. Програма має власне внутрішнє сховище для посилань на зроблені знімки.

Також програма пропонує широкий ряд інструментів для редагування зображення. Це доступний та комфортний сервіс з відмінним функціоналом. 

 

Movavi Screen Capture

Інноваційна програма, яка дозволяє робити скріншот не лише зображення, а й відео. Програма відрізняється чудовою якістю, високою швидкістю роботи, низькою вартістю та широким спектром функцій редагування.

З його допомогою ви отримаєте миттєвий знімок бажаної частини екрана у високій роздільній здатності. Також можна самостійно налаштувати гарячі клавіші для роботи в комфортному для вас режимі. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс зробили цю програму лідером серед скріншот-програм. 

 

Як зробити знімок екрана на макбуку

Якщо ви є власником пристрою Mac OS, то, щоб зробити скріншот зображення екрана, вам потрібно:

  • Натиснути на поєднання гарячих клавіш Shift, Command + 3. Це допоможе зберегти зображення на робочому столі, після чого можна приступати до його редагування;

Якщо необхідно зробити на маку скрін певної області екрана, тоді:

  • натисніть клавіші Shift, Command + 4;
  • виділіть потрібну область екрана за допомогою хрестика та обріжте його;
  • для скасування дії натисніть Esc. 

Для створення скріншота вікна або меню:

  • відкрийте область, яку ви хочете зробити;
  • натисніть клавіші Shift, Command, 4 +пробіл;
  • замість курсору перед вами з'явиться значок камери, обріжте зображення за його допомогою;
  • збережіть отриманий скріншот.

Кожен користувач може вибрати оптимальний варіант зробити скріншот для свого девайсу. Вам більше не потрібно витрачати час на пошуки потрібного зображення, адже ви можете швидко сфотографувати його в повному розмірі та отримати якісний файл. 

i aria-level="1">збережіть отриманий скріншот.

Кожен користувач може вибрати оптимальний варіант зробити скріншот для свого девайсу. Вам більше не потрібно витрачати годину на пошуки потрібного зображення, адже ви можете швидко сфотографувати його у повному розмірі та отримати якісний файл.