Перевірте номер IMEI 

Оригінальні «яблучні» смартфони обов’язково мають номер IMEI. Отже, це один із найпростіших способів, як перевірити iPhone оригінальний чи ні. Щоб знайти IMEI на телефоні:

  • перейдіть у «Налаштування»;
  • натисніть «Загальні»;
  •  торкніться опції «Про програму»;
  • прокрутіть вниз, щоб побачити номер IMEI. 

Якщо IMEI або серійний номер відсутній, скоріше всього, цей 15 iPhone підробка. 

Як відрізнити iPhone 15 від підробки – перевірте операційну систему 

15 Айфони працюють на iOS, що явно відрізняється від ОС Android. Як з візуальної точки зору, так і продуктивності.
Перейдіть до меню налаштувань, а потім – до вкладки програмного забезпечення, щоб перевірити операційну систему, на якій працює ваш iPhone 15 Pro. Справжній Apple матиме багато нативних програм, таких як Safari, Health, iMovie. Немає жодного з додатків? Перед вами айфон «з підвалу». 

Як зрозуміти, що iPhone оригінальний – дивимось зовнішній вигляд 

Часто підроблені iPhone мають дешевшу конструкцію та інший дизайн, ніж оригінальні моделі. Спеціалісти AVIC.UA рекомендують ретельно перевірити виїмку, рамки та модуль камери, чи вони на своїх місцях та чи мають саме таке виконання, як заявлено виробником. Більшість останніх моделей iPhone виготовлено з металу та скла, що разом забезпечує преміальний дизайн. А смартфони iPhone 15 мають титановий корпус – навряд, чи виробники навіть найякісніших «палених» епл наважаться повторити щось подібне. 
У айфону 15 також відсутній вже традиційний роз’єм Lightning, його замінено на USB типу C. «Але ж більшість телефонів Android також мають цей порт?» – скажете ви. Так, проте оригінальний Apple підтримує роботу лише з сертифікованими дротами. Тобто, треба «йти від зворотного»: візьміть кабель USB Type C від пристрою Android та, наприклад, спробуйте зарядити свій Apple iPhone 15 Pro 256GB Midnight (чи інший, який ви маєте). Якщо телефон і підключиться, то аж ніяк не відновлюватиме заряд батареї швидко. 

Як відрізнити оригінальний 15 iPhone від неоригінального – покладаємось на перевірені джерела

Отже, підсумуємо. 

Щоб дізнатися, чи справжній iPhone перед вами, чи підробка, перегляньте деталі програмного забезпечення, номер IMEI, роботу портів підключень тощо. Звісно ж, характеристики п’ятнадцятого айфону мають відповідати заявленим на офіційному сайті Apple. Ви також можете звернутись до найближчого сервісу «яблучної» техніки для швидкої перевірки, де знають, як відрізнити оригінальний iPhone від підробки.
Але вірний спосіб – взагалі не думати про перевірки, а краще купити iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro Max або iPhone 15 Ultra у перевіреному магазині. На AVIC.UA всі пристрої Apple з офіційною гарантією виробника! 

Якщо вже перевірили свій айфон 15, та переконались, що він оригінальний, не зайве буде дізнатись, як встановити пароль без джейлбрейка. Клікайте лінк та читайте!