Як поставити пароль на програми iPhone та iPad

Попередньо визначте, з якою версією iOS маєте справу. Номер версії можна подивитись у вкладці «Про пристрій», в налаштуваннях iPhone 15 Pro, iPhone 14, iPhone 13 чи пристроїв більш ранніх серій. Шкода, але метод блокування кожної з програм, що описано далі, дієвий лише для iOS 11 – решта систем пропонують користуватися прихованим значком програм на екрані, для кожного окремого додатку. Зробити це на Apple iPhone нескладно:

 • в налаштуваннях знаходимо функцію «Екранний час» та включаємо її;
 • тапаємо «Код-пароль» та вводимо пароль;
 • виставляємо час відповідною кнопкою – не менше 60 секунд;
 • перетягуємо повзунок «Блокувати».

В результаті, якщо запуск програми за часом перевищує встановлений, айфон блокує його згідно з введеним лімітом. Щоб розблокувати програму, скористайтесь введеним раніше паролем.  

У випадку з більш свіжими конфігураціями iPhone, наприклад iPhone 15 Pro, виконайте наступні дії.

 1. Завантажте «Швидкі команди» та AppDefence 2.0. з App Store.
 2. Тапніть «Додати» та оберіть додатки, що хочете приховати.
 3. В полі, що з’явиться, введіть назву програми, та змініть ім’я команди за аналогом, натиснувши на три крапки у верхньому куті на екрані.
 4. Додаємо команду AuthKit 2.0 і вмикаємо попередню, підтверджуємо право доступу через «Ок» і «Готово».
 5. В «Швидких командах» клікаємо на «Авторизація» та «Створити автоматизацію для себе».
 6. В списку, що з’явиться на екрані вашого iPhone 14 Pro Max, iPhone XE чи, наприклад, iPhone 12 Pro, вибираємо необхідну програму.
 7. Через вкладку «Дії» вмикаємо AppDefence.
 8. Деактивуємо функцію «Запитувати до запуску» та зберігаємо результат, натиснувши «Готово». Активація AuthKit здійснюється аналогічним шляхом.  

Щоб команди працювали коректно, останнє, що потрібно зробити – це вимкнути таймер iPhone X чи iPhone 12 mini. Інакше їх активація не лише буде марною, а й з’явиться нова проблема – звуків  непідходящий момент. В додатку «годинник» оберіть вкладку «По закінченні» – «Зупинити». Вкінці зробіть «save» результатів, натиснувши «Встановити». Все, можна користуватися!

Отримуємо доступ до програм iOS за відбитком

Розглянемо на прикладі iPad.
Обираємо та клікаємо на значок програми, дані якої потрібно приховати від несанкціонованого доступу. Якщо пароль без джейлбрейка встановлено правильно, та команди активні, має з’явитися екран блокування зі сканером відбитка пальця.
Пам’ятайте! Встановити пароль без джейлбрейка доведеться для кожного додатка окремо – обмежити доступ списком не вдасться. 
Купити айфон у Харкові за вигідною ціною можна на AVIC.UA. В інтернет-магазині представлено всі актуальні серії та моделі!

Якщо користуєтеся iPhone, напевно у вас є (або плануєте купити) розумний годинник Apple. А значить, буде корисно дізнатися про нову WatchOS 10, її особливості та можливості.