Samsung запускає глобальну лінійку смарт-моніторів

9 універсальних моніторів  відповідають потребам широкого кола користувачів. Моделі M8, M7 та M5 будуть доступні в різних кольорах, зокрема, «захід сонця» та «весняний зелений».

Завдяки роздільній здатності 4K, HDR 10+ 2 і яскравості 400 нит, Smart Monitor 2023 відтворює яскраве зображення. Користувачі  M8 та інших моделей також отримують доступ до Samsung Gaming Hub, Prime Video, Netflix та YouTube. Камера SlimFit 4 FHD забезпечує підключення до Google Meet, використовуючи можливості Auto Framing 5 для ефективних відеоконференцій. А нова функція «Мій вміст» автоматично відображатиме  фото і погоду з авторизованого смартфону користувача.

Офіційно про старт нової лінійки смарт-моніторів Samsung оголосила 23 травня 2023 року.

Samsung Electronics оголошує про початок масового виробництва новітньої DDR5

В 16-гігабітній DDR5 DRAM використовується найсучасніший техпроцес класу 12 нанометрів. Порівняно з попереднім поколінням, нова ОЗУ знижує енергоспоживання на 23% та має на 20% вищу продуктивність. Маючи максимальну швидкість 7,2 Гбіт/с, планка здатна «обробити» 2 30-гігабайтні UHD-фільми приблизно за секунду. А також підтримуватиме списки додатків, зокрема, центр обробки даних та штучний інтелект. 

Новий годинник One UI 5: кращий сон – краще здоров'я 

Нове програмне забезпечення для Galaxy Watch включає удосконалення для покращення сну, загального самопочуття, функції для фітнесу та безпеки.

У новому інтерфейсі користувача Sleep Insights відображатиметься аналітика сну за попередню ніч, зокрема, фази сну, години хропіння та рівень кисню в крові. Цього разу, Sleep Coaching адаптовано для 8 різних типів сну. А функція SmartThing автоматично визначає, коли користувач заснув з послідуючим вимкненням повідомлень та затемненням екранів Galaxy Watch і спареного смартфону. Серед нових спортивних опцій – аналіз бігу в реальному часі, програма інтервальних тренувань та доступ до бази даних файлів GPX.

Анонс One UI 5 Watch заплановано на кінець 2023 року.

Оновлення Bixby

Зміни голосового помічника торкнулись широкого набору команд. Зокрема, користувачі дочірніх облікових записів мають надсилати запит на доступ до служб Bixby. У версії 3.3.15.18 також можливо активувати голосове пробудження під час відтворення мелодії дзвінка, будильника або Bixby TTS, навіть якщо опція вимкнена. Користувачі пристроїв Samsung Galaxy вже можуть завантажити останню версію віртуального помічника Bixby на офіційному сайті.

І ще одна новина для тих, хто має ноутбук Galaxy: нарешті ви зможете відключати стрічку новин MSN на панелі віджетів. Нова опція стане доступною на всіх Samsung Galaxy Book з операційною системою Windows 11.

Що ж, на сьогодні це все з найцікавіших новинок зі світу Samsung. Очікуємо нові, якими обов’язково з вами поділимося.