Дизайн

15 айфон нарешті змінить типовий порт Lightning на USB Type-C. Однак, використовувати його можна буде лише з оригінальними кабелями Apple Type-C або сертифікованими MFI.
Іншою новацією стане відмова від фізичних кнопок: культовий повзунок сповіщень зміниться кнопкою тактильного відгуку. Користувачі зможуть налаштувати її для виконання різних завдань.

Дисплей

Базові iPhone і Plus матимуть 6,1-дюймовий дисплей, тоді як 15 iPhone Pro – 6,7-дюймів. Поява Dynamic Island в айфон 15 Про Макс подарує новий досвід взаємодії користувача і айфона. Область зверху екрану приховує систему фронтальних камер та FaceID, використовуватиметься для демонстрації віджетів.

Продуктивність

Apple впровадять перший у світі 3-нм процесор A17 Bionic, однак лише в моделях Pro (Ultra). Інші пристрої продовжать працювати на чипі A16 Bionic, такому ж як в минулорічних iPhone 14 Pro. Різниця конфігурацій iPhone збережеться і стосовно ОЗУ та внутрішньої пам’яті. Pro будуть оснащені 8 ГБ оперативки, а купити 15 iPhone базовий можна буде з 6 ГБ.

Камери

iPhone 15 збереже подвійну камеру 48 МП. Водночас, моделі Pro можуть отримати найновіший датчик зображення Sony, а також перископічний об’єктив з 10-кратним зумом (до порівняння камера iPhone 14 Pro Max має 3-кратне масштабування). Якщо ви знімаєте блог, стрімите чи прагнете, щоб ваші селфі виглядали чарівно, купити айфон 15, однозначно, є правильним.

Акумулятор

iPhone 15 матиме акумулятор ємністю приблизно 3880 мАг. Приріст ємності батареї стовідсотково буде, але невідомо, чи це забезпечить кращу автономність айфону, чи додатковий потенціал залучатиметься для ресурсних задач. Одне можна сказати напевне – якщо купити iPhone 15, ваш телефон не розрядиться посеред дня.

Наразі це все головне про майбутній iPhone 15. Усю інформацію AVIC.UA отримали від галузевих аналітиків з досвідом, отже, можна вважати, що вона є більш-менш правдивою. А як буде насправді, покаже майбутня презентація Apple 2023.
Щоб купити айфон 15 Про (чи іншу модель), зробіть попереднє замовлення на https://avic.ua/. Щойно iPhone 15 з’явиться в Україні, в нашому магазині будуть доступні всі можливі конфігурації.

Стаття була корисною? Ми дуже раді! І пропонуємо прочитати ще один корисний матеріал – як встановити пароль на iPhone без джейлбрейку.