Бюджет
Перше, з чим потрібно визначитись, обираючи навушники bluetooth. Якщо будете слухати компактні файли MP3, немає сенсу викидати купу грошей на дорогу гарнітуру. Така лише розкриє недоліки не дуже якісних музичних файлів. І аж ніяк не відтворить сповна записи WAV чи Lossless.
Закритого чи відкритого типу?
Бездротові навушники є закриті або з отворами та/або перфорацією для сприйняття звуків зовнішнього світу. Перші – гарантують, що ви опинитесь у своєму власному світі, де немає нічого, крім музики. Відкриті моделі створюють природніше враження від прослуховування (аналогічно звичайному стерео).
Перевірені бренди
Можна купити блютуз гарнітуру «ноунейм», але не факт, що заявлені виробниками характеристики відповідатимуть реальному стану речей. Краще вибрати потужні навушники JBL, навушники Marshall чи навушники Xiaomi, чиї можливості відтворення звуку підтверджено численними тестуваннями та перевірками.
Навушники за фарм-фактором: за і проти?
Повнорозмірні
Єдиний тип, який залишає простір між вашими вухами та динаміками. У хороших навушниках цей простір робить те саме, що й концертний зал: огортає природним звуком, створюючи відчуття дистанції між вами та виступом. Музика в накладних навушниках просто вбивча – багато звукорежисерів і музичних продюсерів віддають перевагу саме їм.
З іншого боку, з негативного про повнорозмірні навушники:
- вони занадто громіздкі;
- викликають клаустрофобію;
- вуха втомлюються, «ніби нагріваються».
Варто розуміти, що комфорт – це питання особистих відчуттів. Хороші навушники – з преміальних матеріалів, таких, як овеча шкіра або піна з ефектом пам'яті, що забезпечує зручну посадку.
Накладні навушники
On-ear – найкращий компроміс між тим, щоб відокремитись від навколишнього світу та, водночас, пропустити трохи звуку. Ідеально для офісу чи домашнього прослуховування.
Типові скарги на навушники-вкладиші:
- занадто сильний тиск на вуха, що через деякий час спричиняє біль;
- гарнітура спадає, коли хитати головою, «щипає мої сережки»;
- недостатньо глибокі баси.
Знову ж таки, недоліки суб’єктивні. Пам’ятайте! Накладні bluetooth навушники хорошого рівня коштують десь так само, як аналогічні повнорозмірні.
Навушники-вкладиші
Є найменшими з трьох типів і поміщаються у вушний канал. In-ear відмінно підходять для тренувань – виготовлені з матеріалів, стійких до впливу води і поту. Поміщаються в кишені, не псують зачіску і не заважають окулярам чи сережкам.
Мінуси вкладишів:
- провідні моделі можуть заплутатися;
- їх легко загубити;
- загальна якість звуку і басів страждає через невеликий розмір (окрім навушників преміум-класу).
Деякі навушники-вкладиші поставляються з накладками для зручнішого індивідуального пристосування. Підтримують інтелектуальні опції, щоб, наприклад, відповідати на дзвінки, перемикати плейлисти чи відключати звук.
Чути чи не чути? Ось в чому питання
Важко переоцінити, наскільки якісні навушники з технологіями шумозаглушення. Звуки салону маршрутки, гул переповненого офісу чи техніки поблизу, все це відходить на задній план, не залишаючи нічого, крім вас та улюбленої музики. Серед претендентів на звання «кращих з шумозаглушенням» – навушники JBL, Marshall, MVP, Bose та навушники Sony.
Кабелі та футляри
Не всі моделі поставляються з власними чохлами для захисту від пилу, бруду та пошкоджень. Якщо ви часто носите гарнітуру з собою, не буде зайвим купити футляр для навушників.
Досі не впевнені?
В AVIC ретельно перевіряють моделі навушників, отже, пропонують лише кращі рішення.
Якщо ви все ще сумніваєтесь, які навушники підходять саме вам, чи є питання, на яке ми не відповіли – не соромтеся взяти слухавку та подзвонити до інтернет-магазину: 0-800-307-900. Менеджери допоможуть купити бездротові навушники, що будуть для вас на вагу золота.