Налаштування Kindle: реєстрація в обліковому записі Amazon

Налаштування Kindle: реєстрація в обліковому записі Amazon 

Отже, ви дістали букрідер з коробки. Тисніть кнопку живлення та утримуйте, допоки не активується екран. Все, Амазон Кіндл увімкнено! Що далі?Перше, що вам потрібно зробити з новим Kindle, це пройти реєстрацію. 

Як зареєструвати Kindle в обліковому записі Amazon 

 1. Увімкніть Kindle і виберіть мову інтерфейсу.
 2. Виберіть свій регіон зі списку.
 3. Зачекайте, поки Kindle перезавантажиться.
 4. Під'єднайтесь до мережі Wi-Fi.
 5. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon (введіть адресу електронної пошти або номер телефону, а також пароль). Якщо у вас немає облікового запису Amazon, торкніться «створити обліковий запис» і дотримуйтесь інструкцій, щоб налаштувати його та додати спосіб оплати.
 6. Підтвердіть свій акаунт. Увійшовши в систему, ви потрапите на екран привітання, на якому потрібно просто натиснути «далі».
 7. Завантажте програму Kindle. 

Тепер, коли ви зареєстрували свій пристрій, все, що потрібно зробити, це дочекатися завершення налаштування. 

Як змінити налаштування на Kindle 

Хоча ваш новий Kindle готовий до використання, є налаштування, які ви можете змінити зі значень за замовчуванням, перш ніж почати читати. В налаштуваннях букрідера, зокрема, можна вимкнути персоналізацію і встановити пароль безпеки, якщо ви купуєте книги на Kindle. А також свій часовий пояс. 

 1. Торкніться «пароль пристрою» та двічі введіть потрібний пароль, а потім натисніть «ОК».
 2. Щоб вимкнути персоналізовану рекламу, у параметрах пристрою натисніть «Додаткові параметри», а потім «Конфіденційність». У вікні, що спливає, виберіть «вимкнути». 

Налаштування аккаунта 

Тут ви можете прив’язати свій обліковий запис Goodreads, який синхронізує ваш Kindle зі списком для читання з опцією публікації цитат. Якщо хочете ділитися книгами з членами сім’ї, створіть сімейну бібліотеку. Або ж налаштуйте Amazon Kids для доступу до дитячого контенту. За потреби, накладіть обмеження на пристрій через налаштування батьківського контролю. 

 1. Увійдіть у меню налаштувань.
 2. Перейдіть до налаштувань облікового запису.
 3. Увімкніть свій обліковий запис Goodreads: натисніть «Соціальні мережі», а потім «Goodreads». Введіть дані свого облікового запису.
 4. Увійдіть у налаштування батьківського контролю - в меню налаштувань оберіть «батьківський контроль».
 5. Якщо налаштовуєте Kindle для дитини, в «Обмеження» вимкніть доступ до браузера, магазину, хмари та/або Goodreads.
 6. Для налаштувань сімейної бібліотеки, в головному меню торкніться «домашня та сімейна бібліотека». Щоб додати нову особу, торкніться «додати нову особу» та дотримуйтесь інструкцій. 

Параметри читання та зображення

Параметри читання та зображення 

Ви можете змінити тему свого Kindle, шрифт, розмір тексту, макет, спосіб зображення прогресу читання та часу, а також кілька інших налаштувань, наприклад, чи показувати популярні уривки в тексті, який ви читаєте. На відміну від попередніх налаштувань, доступ до цих параметрів можна отримати лише з книги. 

 1. Відкрийте електронні книги зі своєї бібліотеки – торкніться «бібліотеки» внизу екрана та оберіть будь-яку книгу.
 2. Увійдіть в налаштування дисплея. Торкніться екрану в будь якій точці зверху, а потім «Аа».
 3. Виберіть тему з відповідного меню (3 варіанти).
 4. Виберіть шрифт і розмір тексту. Є 10 шрифтів на вибір, а розмір шрифту можна встановити від 1 до 14. Залежно від того, який шрифт оберете, можна виділити весь текст жирним.
 5. Налаштуйте макет. Тут можна встановити вертикальну або горизонтальну орієнтацію, розмір полів і міжрядковий інтервал. У горизонтальному режимі також доступне вирівнювання тексту.
 6. Налаштування індикатора прогресу читання. Можна встановити, наприклад, вибравши час, що залишився в розділі, час, що залишився в книзі, місце або сторінку. 

Якщо ви хочете бачити годинник під час читання, торкніться відповідної опції. Також можна активувати підсвічування назв відомих книг, інформацію про них та популярні виділення тексту, створені іншими користувачами. 

Як купувати книги в Kindle Store

Як купувати книги в Kindle Store 

Коли всі налаштування проведено, пора завантажити книги на ваш новий Kindle. Ви можете зробити це з будь-якого пристрою зі встановленим браузером та можливістю підключення до магазину Kindle. 

 1. На домашній сторінці Kindle торкніться рядка пошуку та введіть назву книги або автор . Якщо хочете шукати за серійним номером книги, це теж спрацює.
 2. Зі списку результатів виберіть книгу, яку хочете придбати.
 3. Перейшовши на сторінку книги, торкніться кнопки «купити за» та ціни. 

Якщо це ваша перша покупка через Kindle, вам потрібно буде підтвердити спосіб оплати або додати нову кредитну картку. 
Здається, це все щодо налаштування Kindle. Коли всі процеси пройдено, вам більше нічого не залишається, як почати читати. Багато цікавої літератури безкоштовно доступно на Amazon і Project Gutenberg. Проте завзятим читачам варто розглянути можливість передплати на Kindle Unlimited, щоб отримати доступ до тисяч інших книг у тому самому обліковому записі на всіх пристроях Amazon.
Бажаємо приємного відпочинку за читанням. А якщо досі не маєте Кіндл книги, або ви шукаєте, наприклад, електронні книги PocketBook, рекомендуємо купити на AVIC.UA.