Дизайн та корпус

Трендові смарт-годинник Xiaomi виглядають стримано та елегантно. Корпус виконаний у класичному дизайні. Розробники зупинилися на нержавіючій сталі як основний матеріал. Сплав надійно захищає начинку від пошкоджень під час падіння. На одній стороні розташовано дві кнопки у вигляді безелей. 

Смарт-годинник доступний у трьох варіантах — з чорним ремінцем із фторкаучуку, синім або коричневим зі шкіри. Компанія вирішила не використати силікон. Фторкаучук більш гладкий, менше брудниться. Пристрій отримав 1,43-дюймовий дисплей. Екран надійно захищений від сколів, подряпин та інших ушкоджень сапфіровим склом. Твердість покриття сягає 9 балів за шкалою Мооса. Xiaomi Watch S1 — стильний годинник для повсякденності.

Функціонал та можливості

Новинка китайського бренду не тільки красива, а й справді «розумна». Користувачам доступно понад 200 тем. Змінюйте оформлення залежно від особистих уподобань. Окрім цього, теми можна налаштовувати. Функціонал новинки китайського бренду:

  • навігаційний приймач з двома діапазонами — доступні ГЛОНАСС, GPS, Beidou, Galileo та QZSS;
  • 117 режимів тренувань — займайтеся спортом правильно, 9 із них професійні;
  • датчики ЧСС та SpO2 — контролюйте якість сну, серцевий ритм та кількість кисню в крові.

Xiaomi Watch S1 підійдуть не тільки тим, хто стежить за здоров'ям, а й спортсменам. Корпус захищений від попадання пилу та вологи за стандартом 50 WR, можна купатися та плавати, не знімаючи гаджет. Це актуально для шанувальників водних видів спорту. Смарт-годинник обладнаний датчиком NFC, оплачуйте покупки безконтактно.

Чи варто купувати новинку

Xiaomi Watch S1 отримали не тільки круті функціонал та дизайн, а й гарну батарею. Акумулятора вистачить на 12 днів при звичайному використанні. У режимі енергозбереження пристрій працює до 24 днів. Місткість батареї становить 470 мАг. 

При поєднанні зі смартфоном користувач може відповідати на дзвінки та повідомлення. Новинка Xiaomi — стильний гаджет, здатний не тільки стежити за здоров'ям, а й підкреслити індивідуальність.