Характеристики новинки

Дисплей із частотою 240 Гц – знахідка для шанувальників комп'ютерних ігор. Завдяки цьому параметру зміна анімацій відбувається із неймовірною плавністю. Гравець не пропустить жодної деталі під час геймінгу. При діагоналі 24,5 дюйми вага новинки становить 5,2 кг.

Дисплей монітора для геймерів має роздільну здатність 1920х1080 пікселів і спеціальне покриття. Розробники подбали про захист очей при тривалих сесіях. Сертифікат VESA DisplayHDR 400 підтверджує, що вплив синього спектру та мерехтіння мінімально на органи зору. Це важливо, адже іноді ігри тривають кілька годин, особливо на професійному рівні.

Зовнішній вигляд та інші параметри

Монітор Xiaomi Fast LCD Display встановлюється на підставку з мінімальним дизайном. Розміри пристрою з роздільною здатністю Full HD становлять 556,4 х185х476 мм. На корпусі розташовані входи типів DisplayPort 1.2 та HDMI 2.1, гаджет можна підключати до різної техніки.

Провід не займатимуть корисне місце столу, їх можна заховати в особливий відсік. Xiaomi Fast LCD Display отримав технології точної передачі кольорів і AMD FreeSync Premium. Остання відповідає за "нерозривність" під час гри.

Чому варто придбати новинку Xiaomi

Китайський бренд створив технологічний монітор, який відповідає вимогам до геймерської периферії. З цим пристроєм можна насолоджуватись грою на максимальних налаштуваннях графіки. Завдяки особливому покриття антивідблиску ока геймера набагато менше піддаються негативному впливу.

Xiaomi Fast LCD Display – це великий екран та якісне зображення з плавною анімацією. Новинка доступна до замовлення за ціною $250. Ціна зросте до $313, коли монітор надійде у продаж. Це невисокий прайс за технологічність та можливості геймерської техніки.