Як тільки стає тепло, все більше українців, особливо, містян, «пересідають» з авто на електросамокат. На вулицях зустрічаються сотні ролерів, що мчать своїх «вершників» кожного в своїх справах. Дійсно, цей транспорт дуже зручний. Він звільняє від потреби стояти в дорожніх корках, прискорює пересування на незначні відстані, непогано економить на проїзді в міському транспорті… А покататися з вітерцем рідними місцями – чудовий відпочинок.

Сьогодні, коли, на жаль, в Україні війна, самокат отримав нове практичне значення. На ньому швидко дістатись до найближчого бомбосховища чи укриття в разі повітряної тривоги!

Та не всі ролери однаково хороші. Тому купити електросамокат стає складно, особливо, якщо досвід їзди = 0. Який транспортний засіб хороший? Спростимо для вас вибір та пропонуємо ТОП 5 самокатів (на думку AVIC), що «розтинатимуть» українські дороги цього літа. Оптимальні засоби пересування з точки зору якості та функцій. Знайомтесь та обирайте фаворита!

Електросамокат Segway Ninebot MAX G30 II 

Розвиває швидкість до 25 км/год, і може проїхати 65 км без підзарядки. Samokat захищено за стандартом IPX5, а для кращої видимості в темряві, алюмінієва складна рама з елементами підсвічування. Максимальне навантаження на самокат – 120 кг, отже, на ньому можуть їздити і підлітки, і дорослі. Серед інших переваг: електричні гальма, великі шини з амортизацією, бортовий комп’ютер, функція круїз-контролю.

Якщо потрібен практичний транспорт для пересування по місту та за його межами, купити самокат Segway Ninebot MAX G30 II – один з достойних варіантів.

Електросамокат Ninebot by Segway E25E 

Ще один «міський варіант» з меншим запасом ходу до 25 км. Самокат розвиває швидкість до 25 км/год. Його рама складна з підсвічуванням, колір якої можна налаштувати для настрою. Потрійні гальма забезпечують надійність зупинки. А потужні фари на передній та задній частині корпусу випромінюють світло на десятки метрів – у темряві ви будете добре бачити, куди рухатись.

Купити елетросамокат Ninebot by Segway E25E з вантажопідйомністю до 100 кг доцільно, якщо ви часто їздите горбистою місцевістю, де потрібна додаткова потужність. 9-дюймові шини забезпечать амортизацію, а гучний вбудований сигнал повідомляє пішоходів про ваше наближення.

Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 

Купити самокат варто, щоб, наприклад, швидко дістатись до роботи чи в магазин, і не стояти в «тянучках».

Самокат витримує до 100 кг ваги, а на електронному дисплеї відображаються показники його роботи, зокрема швидкість їзди та стан акумулятора. Останній має 12400 мАг, чого вистачає на 45 км без підзарядки. Унікальна технологія відновлення енергії додає +5 км ходу. У разі екстреного гальмування спрацюють задні 120 мм вентильовані дискові гальма та передні анти блокувальні – з системою E-ABS. Легкий, складаний електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 пересувається до 6 разів швидше, ніж людина пішки!

Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 

Засіб пересування з достатнім запасом потужності для приїзду в місце призначення чітко за часом. Акумулятор 300 Вт дозволяє розвинути швидкість до 25 км/год, та підійматись на круті гірки. Від однієї зарядки самокат працює до 30 км, а система рекуперації енергії забезпечує додаткові кілометри.

Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Grey має 3 робочі режими: пішохідний – 0-5 км/год для навчання, стандартний – до 20 км/год для неспішних «покотушок» та спортивний – 25 км/год, щоб ви не запізнились на важливу зустріч чи екзамен.

Електросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Lite 

Ще одна швидкісна модель з можливістю вибрати зручний режим пересування. При повній зарядці має запас ходу до 20 км. Міцний алюмінієвий корпус витримує до 100 кг, а Т-подібне кермо гарантує легкий контроль транспорту. Показники швидкості, рівень заряду батареї, світіння фар відображаються на цифровому дисплеї, що завжди перед очима. Купити Xiaomi Mi Electric Scooter 3 оптимально для близьких поїздок, наприклад, в межах ЖК або для їзди до найближчого супермаркету. 

Отож, обирайте свій кращий самокат 2023, з яким так не хотітиметься розлучатись з настанням холодів.