Виставка MWC 2023 подарувала нам масу новинок, але сьогодні ми поговоримо саме про надпотужну зарядку для смартфонів від фірми Xiaomi. На прикладі свого нового телефону Redmi Note 12 Pro+ компанія показала, що зарядити акумулятор ємністю 4100 мАг можна всього за 5 хвилин. 

Відмітимо, що скорочення часу вдвічі - приблизне значення, оскільки Realme GT Neo 5 має кращу батарею, відповідно, заряджається вона довше.

Компанія відмічає своїм досягненням збереження компактного розміру нового приладу. Зарядки потужністю 210 та 300 Вт мають аналогічний розмір. Це пов’язано з тим, що інженери покращили модульну конструкцію і розсіювання тепла всередині. Також Сяомі говорить, що вони використовували надпотужні елементи 15С замість 10С. Вони складаються з нових вуглецевих матеріалів, що покращують формулу електроліту. 

Безпечність цього пристрою визначається за рахунок вбудованих 50 функцій, що слідкують одночасно і за струмом, і температурою, і напругою.

Невідомим є лише вплив такої потужної і швидкої зарядки на акумулятор смартфону чи іншого девайсу. Також Сяомі не повідомила, коли ми зможемо побачити цей пристрій на широкому ринку, і чи зможемо взагалі. 

Оновлень будемо чекати від самої компанії, а не вигадувати. Як тільки щось стане відомо - Ви побачите ці новини на нашому сайті.