Італійський дизайн, ретро-стиль, яскраві кольори – це про тостери Smeg. Ці прилади не тільки чудово справляються зі своїм основним завданням – надати рум'яну скоринку хлібу, грінкам і зберегти в гарячому стані до вживання. Девайси прикрашають кухню, роблячи її більш стильною та затишною.

Функціональність тостерів Smeg також на висоті. Вони оснащені безліччю режимів, що дозволяють готувати хліб до бажаного ступеня піджарювання, а також розморожувати та підігрівати випічку. Не дивно, що тостери Smeg мають велику популярність.

Багато покупців запитують: А скільки ж коштує тостер Smeg в Україні? І чого залежить ціна?

У цій статті ми докладно розглянемо фактори, що впливають на вартість тостерів Смег, та допоможемо вам вибрати модель, яка відповідає вашим потребам та бюджету.

Чинники, що впливають на ціну тостерів Smeg

Чинники, що впливають на ціну тостерів Smeg

Модель

Smeg пропонує широкий вибір тостерів – простих та функціональних, складних та з додатковими можливостями. Їх ціна збільшується зі зростанням кількості функцій, слотів та допоміжних аксесуарів.

 • TSF01: Базова модель з 2 слотами, 6 режимами підсмажування, функціями розморожування та підігріву.
 • TSF02: Модель із 4 слотами, 6 режимами підсмажування, функціями розморожування та підігріву, а також знімним піддоном для крихт.
 • TSF03: Модель із 4 слотами, 8 режимами підсмажування, функціями розморожування, підігріву, а також знімним піддоном для крихт та ґратами для підігріву.
 • ECF01: Тостер-конвектор з 4 слотами, 8 режимами підсмажування, функціями розморожування, підігріву, знімним піддоном для крихт, решітками для підігріву та декою для випікання.

Колір

 1. Тостери Smeg представлені у широкій кольоровій гамі.
 2. Стандартні кольори: білий, чорний, кремовий, червоний, пастельно-блакитний, пастельно-рожевий.
 3. Лімітовані серії: Рожеве золото, мідний, блакитний, зелений.
 4. Тостери Smeg у лімітованих серіях та ексклюзивних кольорах зазвичай коштують дорожче за стандартні.

Комплектація

 • Базова. У комплекті лише тостер, а також інструкція з експлуатації.
 • Додаткові аксесуари. Такими можуть бути ґрати для підігріву, піддон для крихт, знімні панелі.
 • Тостери Smeg з розширеною комплектацією коштують дорожче за базові моделі.

Місце покупки

Офіційні магазини Smeg – це гарантія якості, але, як правило, тут вищі ціни.

Широкий вибір моделей та кольорів, можливість порівняти ціни пропонує інтернет-магазин Avic. У нашому асортименті представлені оригінальні моделі пристроїв із гарантією виробника. Слідкуйте за акціями, знижками та розпродажами, щоб купити тостер за вигідною ціною. Але також пам'ятайте, що вартість тостерів не є визначальним фактором при виборі.

Короткий аналіз цін на тостери Smeg

Короткий аналіз цін на тостери Smeg

Середня ціна тостеру Smeg в Україні: 6 000 – 12 000 грн.

У Харкові: 5800 – 11800 грн.

Ось приклади цін на різні моделі тостерів у різних кольорах:

 • TSF01: 5900 грн. (білий, чорний) 6 300 грн. (пастельно-блакитний, пастельно-рожевий).
 • TSF02: 7900 грн. (білий, чорний) 8 300 грн. (пастельно-блакитний, пастельно-рожевий).
 • TSF03: 9900 грн. (білий, чорний) 10 300 грн. (пастельно-блакитний, пастельно-рожевий).
 • ECF01: 11 900 грн. (всі кольори).

У магазині техніки Avic вартість тостерів Сміг від 3 899 до 9500 грн. Тобто дещо нижче, ніж у багатьох мережах електроніки.

Звичайно, за нестабільної економіки в Україні, ціни на тостери Smeg можуть змінюватися, можливі стрибки курсу валют, сезонні коливання тощо. Але ми, Авіку, всі прагнемо запропонувати найцікавіші умови.

«За кордоном дешевше?» - Запитайте ви. Насправді, ціни на тостери Smeg в Україні нижчі, ніж у США та Європі. Так, середньостатистичний тостер Смег у США коштує $150 – $250, у Європі €150 – €250. У Харкові ж у нашому магазині купити тостер можна від 3 899 грн.

Поради щодо покупки тостера Smeg

Насамперед, визначте свої пріоритети: Які функції вам потрібні? (кількість слотів, режими підсмажування тощо) Який колір та стиль приладу вам підходять? Скільки ви готові витратити?

Потім порівняйте ціни на різні моделі у різних магазинах. Вивчіть їх характеристики та функції. Почитайте відгуки користувачів. Можливо, у вас вийде купити тостер зі знижки, наприклад, під час Black Friday або новорічних розпродажів.

Якщо це тостер Сміг із бюджетної категорії, розраховуйте витратити від 3800 грн. Більш дорогі моделі коштуватимуть вам 5-6к грн, а за преміальні тостери Smeg з лімітованих серій, з ексклюзивними кольорами та розширеною комплектацією, вам доведеться викласти близько 10 000 грн.

Подумайте – не поспішайте з вибором. Вивчіть усі пропозиції, порівняйте ціни та характеристики різних моделей. Виберіть тостер Smeg, який відповідає вашим потребам та бюджету. І нехай він стане вашим улюбленим помічником на кухні!