Технічні характеристики Realme Book

Ноутбук отримав сучасні характеристики як для "робочого" ноутбука.

Габарити

30,7х22,9 см, вага – 1,3 кг

Дисплей

14 дюймів з роздільною здатністю 2160х1440

Процесор

Intel Core i5-1135G7, 4 ядра, 8 потоків, частота до 4,2 ГГц

Відеокарта

Intel Iris XE

Оперативна пам'ять

8 Гб

Вбудований накопичувач

512 Гб SSD

Роз'єми

1×USB Type-C 4.0 (Thunderbolt), 1×USB Type-C 3.0, 1×USB-A 2.0, комбінований вхід 3,5 мм

Колір

Синій, алюмінієвий сплав

Клавіатура Realme Book без цифрового блоку має дворівневе підсвічування. Таке рішення інженери впровадили, щоби зберегти невеликі габарити. Клавіша включення поєднана з діагностичним сканером та знаходиться за межами клавіатурного блоку. Розблокування відбитком пальця налаштовується під час першого запуску девайса.

Дисплей та звук Realme book

За словами виробника, у ноутбуці встановлено 2к дисплей із співвідношенням сторін. За параметрами роздільна здатність екрану близька до повноцінного QHD. Зображення надсилається чітко. Якісна кольоропередача дозволяє працювати із зображеннями, проте розміру екрана для цього недостатньо.

Динаміки розташовані на скосах нижньої панелі ближче до користувача. У їхньому налаштуванні бере участь Harman Kardon, а також алгоритм декодування Hi-Res звуку, розробленого спільно з DTS. Динаміки видають об'ємний та приємний звук, який не ріже слух.

Продуктивність та автономність

Ноутбук працює на базі Intel Core i5 11 generation. На сьогодні це не найпотужніше залізо, проте для адекватного виконання робочих завдань цього буде достатньо. Аналітики не виключають, якщо модельний ряд отримає продовження, можливо, чіп буде посилено. За графіку тут відповідає Intel Irix Xe, яку іноді використовують і в ігрових ноутбуках.

А ось до мінусів ноутбука можна віднести те, що об'єм ОЗУ тут розширити неможливо. Доступ до SSD також відсутній, як і додатковий слот. З іншого боку, накопичувача на 512 Гб для вирішення робочих завдань має цілком вистачити.

Оцінюючи усі показники у сумі, ноутбук не найпотужніший, але на звання флагмана він і не претендує. Завдяки такому залізу, якщо зменшити яскравість екрана до середини та вимкнути підсвічування клавіатури, автономності вистачить на 10 годин роботи.