Стиль: лаконічність та унікальність

Виробники створюють гаджети для геймерів у яскравих тонах, Razer X Fossil Gen 6 не виняток. Діаметр циферблату становить 44 мм. Користувачеві є три унікальні циферблати, можна змінювати дизайн іконок та інших елементів інтерфейсу. 

Смарт-годинник комплектується двома ремінцями, виконаними з силікону. Їхня ширина становить 22 міліметри, а колірна гама — чорний і зелений відтінки. Корпус виконаний із нержавіючої сталі. Метал надійно захищає процесор від пошкоджень та деформацій під час падіння. 

 

load

Начинка та функціонал

В основі Razer X Fossil Gen 6 лежить чіпсет Snapdragon Wear 4100+. Розробники передбачили накопичувач обсягом 8 ГБ та 1 ГБ оперативної пам'яті. Новинка працює на основі системи Google Wear OS. Смарт-годинник отримає оновлення програмного забезпечення до третьої версії. Бездротові технології пристрою:

  • Wi-Fi;
  • GPS;
  • NFC;
  • Bluetooth 5.0 LE.

Особливість моделі — неймовірно швидке поповнення енергії. Зарядити смарт-годинник для геймерів від 0 до 80% можна лише за 30 хвилин. Функціонал Razer X Fossil Gen 6:

  • компас — актуально для мандрівників;
  • пульсометр і датчик SpO2 — слідкуйте за станом здоров'я;
  • шагомір — контролюйте, наскільки ви активні.

Крім цього, можна планувати прогулянки, відповідати на дзвінки та смс. Годинник обладнаний мікрофоном для комфортного спілкування. 

Чи варто купувати Razer X Fossil Gen 6

Виразно, гаджет заслуговує на увагу. Розробники чудово попрацювали над фірмовим дизайном та крутою начинкою. Новий смарт-годинник — тандем стилю та технологічності.

Такий пристрій можна придбати, щоб підкреслити образ, стежити за станом здоров'я та контролювати активність. Нагадаємо, що тираж розумного годинника для геймерів становить 1337 моделей. Поспішайте, щоб встигнути придбати топову новинку!