Ключові відмінності Razer Pro Type Ultra

Механічна клавіатура Razer ідеально підійде для тривалого та безшумного набору тексту, що робить пристрій незамінним для офісу. Спеціальне soft-touch покриття на кнопках забезпечує користувачам комфорт. Доповнює все приємна на дотик підставка зі шкірозамінника, завдяки чому з зап'ясть знімається напруга. Ресурс перемикачів має на увазі до 80 млн натискань.

Клавіатура підтримує технології Bluetooth та HyperSpeed ​​Wireless. В результаті підключити її можна відразу до 4 різних пристроїв. Для перемикання між гаджетами достатньо натиснути одну клавішу. Razer Pro Type Ultra може працювати до 200 годин в автономному режимі.

Інші особливості пристрою:

  • приємне світлодіодне підсвічування білого кольору;
  • наявність прошарку із звукопоглинаючої піни, що робить натискання максимально тихими;
  • підтримка одночасного натискання до 10 кнопок;
  • можливість програмувати кнопки та створювати макроси.

Особливості та переваги Razer Pro Click Mini

У пристроях використовується оптичний сенсор 5G Advanced, що робить Razer Pro Click Mini відмінним рішенням навіть для завдань, які потребують максимального контролю. Можливість змінювати режими роботи коліщатка між Free-Spin та Tactile спрощує навігацію. Наявність чотиристороннього нахилу дозволяє виконувати прокручування по горизонталі.

Виробник оснастив мишу 7 програмованими кнопками, що розширює сферу використання гаджета. Перемикачі працюють безшумно, тому з Click Mini ні ви, ні колеги не відволікатимуться від своїх обов'язків. Кнопки витримують до 15 млн натискань. В автономному режимі гаджет може працювати до 725 годин.

Інші особливості та переваги:

  • сенсор на 12000 dpi;
  • можливість змінювати дозвіл за допомогою Synapse 3;
  • збереження до 5 профілів з налаштованим dpi.

Клавіатура та миша ідуть разом з Productivity Dongle. Власники можуть підключити периферію до одного адаптера, що заощаджує додатковий порт USB. Компанія презентувала не лише бездротові пристрої для введення, але й килимок Pro Glide XXL. Розміри аксесуара становлять 940×410×3 мм. Виріб виготовлено з приємного на дотик мікроволокна. Текстурована поверхня дозволяє точно відстежувати рух миші. Завдяки гумовій основі килимок щільно зчіплюється зі столом. В результаті нові гаджети та аксесуари Razer ідеально підійдуть для облаштування робочої зони в офісі чи будинку.