Здається, про нього не говорять тільки ледарі. У світі технологій ChatGPT створив фурор, масштаби якого можна порівняти з появою, наприклад, електрики, інтернету чи смартфонів. Нова версія ChatGPT-4 здатна робити ще більше дивовижних речей, наприклад, складати іспити, подавати судові позови та навіть створювати веб-сайти з ескізу, намальованого від руки. Щодня інфопростір збагачується новинами про розумного чат-бота. Найактуальніші ми зібрали нижче.  

Починаємо з нововведень…

Вимикаємо історію чату в ChatGPT

Нова функція дозволяє приховувати історію чату. Розмови, що починаються, коли вона відключена, не будуть використовуватися для навчання та не відображатимуться на бічній панелі. Водночас, зберігаються до 30 днів, що важливо в контексті перегляду перед видаленням.

Вимкнення історії ChatGPT доступне з 25 квітня 2023 року, його можна змінити в налаштуваннях в будь-який час.

Розширені можливості перегляду веб-сайтів на ноутбуках і мобільних пристроях

Нова версія chat gpt 4 отримала доступ до інтернету. Оновлення дозволяє моделі використовувати понад 70 сторонніх плагінів для браузера, надаючи користувачам ще більш різноманітний набір функцій. Тепер, наприклад, чат-бот може давати точніші та актуальні відповіді на теми, що стосуються недавніх подій.

Підписка ChatGPT Business

Для професіоналів, яким потрібний розширений контроль даних. Наразі підписка ChatGPT Business в розробці, а її старт має відбутися протягом літа.

Нова опція «Експорт»

Значно спрощує експорт даних ChatGPT та розуміння того, яку інформацію він зберігає. На виході отримуємо файл зі збереженими розмовами  та іншими даними, який надійде користувачу на планшет (смартфон, ПК), на електронну пошту.

«НавколоGPTшні» новини

Програма OpenAI Bug Bounty

Ініціатива заохочує користувачів GPT-4 знаходити помилки в роботі AI з метою покращення кібербезпеки. Незалежні дослідники можуть повідомити про вразливість у системах OpenAI в обмін на фінансову винагороду від $200 до $20 000. Втім, оплачуватись будуть не всі загрози, наприклад, проблеми chat GPT online, пов'язані зі змістом підказок та відповідей. 

Розповсюдження ChatGPT шкідливих програм

А ось і зворотна сторона медалі – Meta офіційно заявила про виявлення низки шкідливих програм, що використовують ім'я ChatGPT для доступу до персональних комп'ютерів та мобільних пристроїв. Зокрема, інструменти працюють через рекламу на Facebook, спонукаючи користувачів переходити за посиланням. Що ж, лишається додати – «недоброзичливці не сплять».

Google запускає конкурента ChatGPT

Корпорація з Маунтін-В'ю повідомила про те, що веде розробку власного розумного чат-бота – конкурента ChatGPT. Штучний інтелект під назвою Bard буде побудовано на існуючій мовній моделі Google Lamda. Інженери проєкту вже описали його, як «людською у своїх відповідях». В Google заявили, що Bard буде використовуватися групою тестувальників, перш ніж його буде представлено громадськості. До слова, це має відбутися протягом найближчих тижнів.

 

Наразі це все з новин стосовно ChatGPT-4. Розумний бот продовжує стрімкий розвиток, а ми уважно слідкуємо за новинами про нього. Наступна порція «latest news GPT» не за горами!