Дизайн Microsoft Surface Duo

Зовнішній вигляд цього смартфона дуже лаконічний. У закритому стані він нагадує блокнот чи книгу. Все, що можна побачити зовні, – ідеально відцентрований логотип.

Від моделей із гнучким екраном він відрізняється наявністю прорізу між половинками. Вони скріплені між собою шарнірами. Виробник пропонує користуватися обома частинами одночасно, але на кожній з них відкривати окрему програму.

Робота з однією програмою на обох екранах можлива, але це дуже зручно. Хоча Outlook комфортніше відкривати одразу на обидві половини. Тоді з одного боку буде лист, з яким ви зараз працюєте, а з іншого – той, на який відповідаєте.

Один екран можна просто відкинути. Ще варіанти – тримати, як книгу чи ноутбук. Кут повороту може бути будь-яким до 3600.

У закритому стані товщина смартфона становить 9,9 мм, у відкритому кожній із половинок відводиться по 4,4 мм. Він легкий та тонкий, вага не перевищує 250 г.

Відмінна риса - міцність, адже в закритому стані дисплей надійно захищений корпусом, вкритим склом. За контуром розташована металева рамка, на ній ― USB-C, датчик відбитка пальців, кнопки гучності та живлення.

Дисплей складається із двох 5,6-дюймових AMOLED-екранів. Камера одна, розташована усередині. Направивши її на себе, знімаєте селфі, назовні навколишній світ. Роздільна здатність становить 11 Мп.

Час автономної роботи та зарядка

Microsoft Surface Duo працює на процесорі Snapdraggon 855 без можливості підключення до 5G. Хоча поки це не можна віднести до недоліків, через кілька років може виникнути проблема зі швидкістю з'єднання. Модель процесора не найновіша, але продуктивності вистачає, щоб працювати одночасно з двома програмами.

Загальний обсяг сховища 128 або 256 ГБ, оперативна пам'ять - 6 ГБ. Пристрій працює на Android 10.

Виробник забезпечив телефон акумулятором на 3577 мА · год. Незважаючи на те, що батареї доводиться обслуговувати роботу двох дисплеїв, цього вистачає на день. Швидка зарядка відсутня, але акумулятор досить швидко поповнюється пристроєм на 18 Вт.

Чи варто купувати його Microsoft Surface Duo

Вам не стане в нагоді така модель, якщо вам не потрібні 2 дисплеї. Тим, хто не відчуває, що йому не вистачає можливостей, немає сенсу його набувати. Якщо вам важливо, щоб усередині знаходилися найсучасніші технології, теж не потрібна така покупка. Але цей смартфон необхідно придбати, якщо:

Ви часто працюєте не в офісі. Тим, хто кожну вільну хвилину використовує для вирішення різних питань, потрібен гаджет, який впорається з ними на ходу, невеликий, зручний, здатний освоїти багатозадачність. Легкість, з якою Microsoft Surface Duo перемикається між програмами, підвищить продуктивність у кілька разів.
Ви активно використовуєте продукти Microsoft Office. З усіма програмами телефон справляється швидко та чітко, не обмежуючи вас у використанні програм Google.
Вам подобається такий дизайн. Смартфон вийшов гарний, настільки незвичайний дизайн ніхто не пропонує.
Вам подобається справляти враження на оточуючих.

Це одна із найцікавіших моделей, які сьогодні пропонують на ринку. Вона більше стосується двох телефонів, ніж одного планшета, як це відбувається в пристроях з гнучким екраном. Можливо, ці переваги Microsoft Surface Duo здадуться цікавими, і ви вирішите стати його власником.