Як буде виглядати оновлений моноблок

Зовні моноблок нагадує нові MacBook Pro 14 і 16. Інсайдери заявляють, що навколо miniLED-дисплея, що підтримуватиме технологію ProMotion, будуть невеликі чорні рамки. Найімовірніше, корпус стане максимально тонким, тому збільшення розмірів не сильно позначиться на вазі. Переносити моноблок стане простіше та завдяки зовнішньому блоку живлення. На корпусі солідна добірка роз'ємів, включаючи HDMI, слот під SD-карти та парочку портів Thunderbolt 4. Ethernet можуть розташувати на зарядці, як це зробили в iMac на 24 дюйми.

Технічні характеристики та особливості гаджета

Міні-світлодіодний дисплей гарантує максимальну передачу кольору. Відтінки стануть яскравішими і насиченішими, глибина чорного зросте, якщо порівнювати з попередніми версіями. Адаптивна частота оновлення до 120 Гц гарантує плавність зображення. Це вплине як на загальну анімацію, так і на ігровий процес.

Гаджет буде оснащений чіпами M1 Pro і M1 Max, які раніше використовувалися в покращеному MacBook. Є ймовірність, що на ринок також надійде потужніша конфігурація. Чіпи працюють на базі 10 основних ядер, у прошки може бути до 16 графічних ядер, у Max — до 32.

Також Apple тестують Face ID для моноблока. Поки що немає даних, чи буде опція в релізній версії, але така ймовірність існує.

Чи є точна дата виходу

Оскільки офіційний анонс Apple ще не відбувся, говорити про точну дату виходу рано. Планується, що гаджет з'явиться на ринку у першій половині 2022 року (можливо на весняній презентації купертинівців). Новинка замінить 27-дюймовий iMac, який працює на основі чіпа Intel. Поки з упевненістю можна стверджувати лише те, що лінійка яблучних комп'ютерів стане більш зрозумілою для користувачів. iMac, Mac mini та MacBook — це базові пристрої, тоді як iMac Pro та MacBook Pro підійдуть для професійних користувачів, яким для роботи або ігор потрібне топове залізо.