Сертифікація Xiaomi Pad 6 Max Bluetooth SIG

На веб-сайті сертифікації планшет Xiaomi вказаний під номером 23078KB5BC та зазначено, що пристрій є «клавіатурою». Втім, більшість спеціалістів переконані, що це – помилка. Скоріше, мова йде про підтримку підключення Bluetooth 5.1. Тим більше, що номер Redmi Pad схожий позначення телефонів Xiaomi. Ще однин факт «ЗА» – код розробки yudi, що свідчить про роботу пристрою під управлінням MIUI 14.

Новий планшет Ксіомі: дизайн і особливості

Очікується, що Pad 6 Max = планшет Xiaomi Mi Pad 5, проте з суттєвими оновленнями. З чуток, цей пристрій буде мати 12,9-дюймовий рідкокристалічний дисплей з роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів. Водночас, Хiaomi планшет підтримуватиме роботу зі стилусом та знімну клавіатуру. Отже, має бути універсальним пристроєм як для роботи, так і для розваг.
Купити планшет Xiaomi, означатиме – отримати систему з процесором Qualcomm Snapdragon 870 SoC з підтримкою до 8 ГБ ОЗУ та 256 ГБ внутрішньої пам’яті. А також ємним акумулятором – орієнтовно на 8600 мАг з підтримкою швидкого заряджання 67 Вт.
Щодо камер, то інсайди говорять про 50-мегапіксельну основну та 20-мегапіксельну камеру селфі Xiaomi Redmi iPad.

Ціна і доступність

За даними авторитетного ресурсу Pricebaba, планшет Сяомі коштуватиме від 399 євро за модель з 6 ГБ ОЗУ та 128 ГБ пам’яті. Старша модель з 8 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ внутрішнього накопичувача матиме ціну близько 499 євро, що майже тотожно, якщо купити планшет Xiaomi Mi Pad 5. У звіті індійських спеціалістів стверджується, що це найімовірніші ціни в Європі.

Чекаємо Xiaomi Pad 6 Max

Захоплююче доповнення до лінійки Mi Pad матиме потужне апаратне забезпечення, універсальний дизайн та, швидше за все, доступну ціну. Отже, має стати хітом для поціновувачів, так само, як 10 Pad. Хоча ми ще не все знаємо про планшетники Xiaomi, перелік сертифікатів Bluetooth SIG свідчить, що новий пристрій з’явиться досить скоро. Ми ж, інтернет-магазин AVIC.UA, з нетерпінням чекаємо нових подробиць про планшет Редмі, що мають з’явитися в найближчі тижні або місяці. Про них обов’язково розкажемо вам на сторінках нашого блогу. А поки можете купити планшети іншої моделі або бренду на цьому сайті.