Від колл-центрів до фітнес-клубів, бездротові навушники щодня використовуються мільйонами людей для роботи та розваг. Гарнітура блютуз популярна серед геймерів, бо дає свободу рухів. Спортсменам, які тренуються в тренажерному залі, можна не турбуватись про дроти. А тим, хто сидить перед телевізором у вітальні, bluetooth навушники дозволяють  дивитися улюблене допізна, не заважаючи іншим.

Навушники бездротові створюють пару з пристроєм, який ви хочете використовувати, через радіо- чи інфрачервоний сигнал. Коли, наприклад, мобільний телефон і навушники з підтримкою bluetooth, знаходяться поруч, вони з’єднуються. Зробити це легко, якщо знати, як. А якщо ні? AVIC.UA сформували список найпопулярніших пристроїв, які люди використовують з бездротовими навушниками, та способи їх підключення.

Коннект з iPhone

Щоб під’єднати бездротові навушники до iPhone, потрібно зробити наступне.

 1. Знайдіть значок «Налаштування» на вашому iPhone.
 2. Відкрийте меню та натисніть кнопку «Загальні».
 3. Активуйте «Bluetooth».

З увімкненою функцією ваш смартфон має знайти пристрій та відобразити назву на екрані. Коли це станеться, натисніть – «Пара», щоб телефон та гарнітура синхронізувалися. Можливо, вам знадобиться ввести чотиризначний пароль, який надається разом із бездротовими аксесуарами.

Після введення натисніть «Підключити» на своєму iPhone, щоб завершити налаштування. Навушники мають запрацювати належним чином.

Підключення бездротових навушників до iPad

 1. Перейдіть до піктограми «Налаштування» на головному екрані вашого iPad та виберіть опцію «Загальні».
 2. Побачите опцію з написом «Bluetooth» – перемістіть «повзунок», щоб активувати Bluetooth на iPad.
 3. Переконайтеся, що ваші безпровідні навушники перебувають в режимі виявлення, щоб iPad міг його розпізнати.
 4. Щойно увімкнете Bluetooth на планшеті, на екрані з’явиться список розпізнаних пристроїв. Оберіть бездротову гарнітуру та натисніть – «Підключити». 

Купити бездротові навушники недорого можна на нашому сайті.

Підключення бездротових навушників до телевізора

Спершу переконайтеся, що TV увімкнено, а батареї навушників заряджені. Забезпечте безпосередню близькість двох пристроїв. Увімкніть гарнітуру. Перейдіть до налаштувань на телевізорі та активуйте Bluetooth. Знайдіть навушники в списку доступних пристроїв bluetooth і оберіть їх. Тепер ви зможете чути звук телевізора.

Навушники блютуз + Xbox 360

 • Підключіть бездротову гарнітуру до ігрової консолі, щоб інсталювати останні драйвери для навушників. Щоб виконати цей крок, скористайтеся Xbox Live.
 • Переконайтеся, що ваша гарнітура заряджена, що можна зробити, просто підключивши її до пристрою. Якщо ви заряджаєте гарнітуру через консоль, у більшості випадків вона підключатиметься автоматично. Якщо ж цього не сталося, увімкніть консоль, опісля переведіть гарнітуру в режим Bluetooth.
 • Натисніть та утримуйте кнопку живлення на 2-х секунди, доки вона не почне блимати зеленим. Після характерного звуку натисніть кнопку підключення ще на 2 секунди.
 • Відпустивши цю кнопку, натисніть та утримуйте кнопку підключення на консолі протягом 20 секунд, інакше коннект не буде встановлено. Потрійний спалах зеленого індикатора означає успішне підключення.

Як бачите, немає нічого складного в тому, щоб скористатися TWS навушниками з одним з гаджетів. Швидкі налаштування, і можна насолоджуватися улюбленими мелодіями, переглядом відеоконенту чи геймплеєм без обмежень дротами.

Досі не маєте бездротової гарнітури? Купити навушники блютуз у Харкові та Україні за низькою ціною можна в інтернет-магазині  AVIC. Обирайте з-поміж десятків брендів та сотень моделей.