Останні звістки про ПО

Офіційних заяв про зміни не було, але є інформація про начинку від інсайдерів. На підставі отриманих даних прошивка MIUI 13 отримає:

Маленьке вікно. Імовірно, функція буде нагадувати віджет Android 11. Користувачам «зайшло» плаваюче вікно, можливо, компанія Xiaomi вирішила прислухатися до цільової аудиторії.

Підтримку Gesture Turbo 2.0 і Natural Touch 2.0. За словами інсайдерів, нова оболонка MIUI 13 реагуватиме на смахивания і торкання максимально реалістично.

Апдейт в Центрі управління. У нього переміститься регулювання гучності. Зараз функція розташована в Центрі повідомлень.

Значних змін в MIUI 13 чекати не варто, в основному поновлення торкнуться віджетів, інтерфейсу і іконок. Найбільш очікуваний апдейт - можливість розширення пам'яті на рівні системи.

Які гаджети отримають прошивку

Xiaomi нагнітає інтригу з новим ПЗ. Однак з'явилися відомості, які смартфони отримають апдейт від китайського бренду. В першу чергу флагманський Xiaomi 12. З чуток, це буде найпотужніший телефон з топовим функціоналом.

Якщо вірити інсайдерам, MIUI 13 також отримають моделі з лінійок Redmi, Poco, Mi і Note. У мережі з'явилися скріншоти бета-версії з апдейтом інтерфейсу, розробники непогано над ним попрацювали. Слідкуйте за новинами та тримайте руку на пульсі подій, щоб не пропустити важливу інформацію про MIUI 13.