Серія Galaxy S24 від Samsung була випущена в січні 2024. Цього року вона з'явилася трохи раніше ніж останні пару поколінь. Компанія-розробник презентувала пристрій з Galaxy AI, титановою рамкою, новими фішками камери та низкою інших особливостей. Тепер, коли Galaxy S24 вже на прилавках магазинів, настав час замислитись про наступну ітерацію серії. Чим Samsung Galaxy S 25

відрізнятиметься від попередника? Які нові функції слід очікувати в наступному поколінні? Чи стане 2025 роком, коли ми побачимо серйозне зрушення у філософії дизайну Galaxy S? Розповідаємо все, що наразі ми знаємо про Самсунг С25. 

Якою є найбільш ймовірна дата випуску Samsung Galaxy S25? 

Лінійку Galaxy S24 було випущено в січні, отже, ми ще далеко від очікуваного випуску Galaxy S25. Самсунг повідомлять офіційну дату виходу нового смартфона дещо пізніше. Інсайтів на цю тему також поки немає. Тому пофантазуємо.

Південнокорейська компанія зазвичай випускає Galaxy S на початку року. Так, С22 вийшов 9 лютого 2022 року, С23 – 17 лютого 2023, а S 24 – 31 січня 2024. Припускаємо, що Samsung презентує Samsung Galaxy S25 десь в ці дати. 

Дизайн Самсунг С 25 

Дизайн Самсунг С 25 

Майже не змінився за останні кілька поколінь, але, можливо, у наступній ітерації на нас, нарешті, чекає щось інше: більш «свіже» в дизайні.

З випуском флагманів Samsung 2024, компанія представила титан у лінійці Galaxy S спеціально для моделі Ultra. Є підстави вважати, що Samsung продовжить використовувати той же метал у Galaxy S25 Ultra. Однак питання в тому, чи буде компанія дотримуватись того ж типу титану? Також невідомо, чи з'явиться цей матеріал у моделях Regular та Plus?

Сьогодні в соцмережах «ходить слух», що Самсунг тестує 4 прототипи Galaxy S25 Ultra. Та навіть є макети того, як може виглядати Ultra. За чутками, основні зміни торкнуться рамки та лицьової панелі. Перші стануть більш тонкими та плоскими, тоншими сторонами, але товстішими верхом та низом. Або ж більш тонкою рамкою з заокругленими краями.

Інші джерела стверджують, що S25 виглядатиме практично так само, як його попередник. Водночас, дисплей S25 Ultra побільшає до 6,9 дюймів. Це зробить його більшим, однак додасть йому трохи інше співвідношення сторін.

Щодо базової моделі С25, то розмір її екрану може збільшитися на 0,16 дюйми і становитиме 6,36 дюйми.

Характеристики смартфона Galaxy S25 

Камери Samsung Galaxy S25 

Одним із перших витоків інформації про S25 стали характеристики камери. Ранні чутки дуже суперечливі: дехто заявляє про потрійний об'єктив та велике оновлення основного об'єктива до 200 МП. Проте остання інформація вказує на кілька незначних оновлень для Galaxy S25 Ultra. 

Телефон Ultra буде оснащений основною камерою на 200 МП та 50-мегапіксельним телеоб'єктивом з перископічним зумом, але переключиться на 50-мегапіксельну 3-кратну камеру та надширококутний об'єктив на 50 МП. 50-мегапіксельна 3-кратна камера стане більшим оновленням у порівнянні з нинішнім 10-мегапіксельним 3-кратним об'єктивом, який використовується з S21 Ultra 2021 року.

Також ймовірно, що надширококутний об'єктив Galaxy S25 Ultra отримає нову версію 1/2,76-дюймового сенсора JN1. В свою чергу, 3-кратний телеоб'єктив – новий 1/3-дюймовий сенсор Isocell. 

Дисплей Samsung Galaxy S25 

Дисплей Samsung Galaxy S25 

Про його характеристики відомо небагато, за винятком чуток про те, що серія може стати ще більшою. Тим не менш, Samsung працює над OLED-дисплеями наступного покоління, які дозволять сканувати відбитки пальців у будь-якому місці екрану, а також відкриють можливість одночасного сканування кількох відбитків пальців. 

Продуктивність Samsung Galaxy S25 

Samsung може повернутися до повсюдного використання Snapdragon у 2025 році, а це означає, що кожен телефон Galaxy S25, незалежно від ринку продажу, матиме Snapdragon 8 Gen 4. Повідомляється, що це пов'язано з виробничими проблемами Самсунг з чипсетом Exynos 2500. Тобто, наступного року слід очікувати телефони виключно на базі Snapdragon. А, отже, Galaxy S25 зможе отримати хороший приріст швидкості.

За інсайдерською інформацією, чипи «Tongzi» (імовірно кодова назва Snapdragon 8 Gen 4) працюватимуть на частоті 4 ГГц, що є значним покращенням порівняно з нинішніми 3,3 ГГц. 

Автономність, пам'ять Самсунг Гелексі С 25 

Можливо, смартфон Samsung використає стікову технологію для батареї S25. Ця технологія зазвичай використовується в електромобілях, але, схоже, відділ досліджень та розробок Samsung розглядає можливість впровадження її в смартфони. Мається на увазі спосіб розташування осередків батареї, що має дати більш високу енергоємність в меншому обсязі. Стосується це «ванільних» моделей.

Щодо стандартного Galaxy S25, то швидше за все він отримає ті ж 4000 мАг, що й Galaxy S24. А також 8 ГБ оперативної пам'яті. 

Якою може бути ціна Samsung Galaxy S25? 

Тут Samsung залишаються послідовними. Фактично протягом останніх трьох років базова модель і модель Plus залишалися на рівні 799 і 999 доларів відповідно. Єдина зміна цін за цей період часу сталася з моделлю Ultra, яка в 2024 році подорожчала на $100 доларів. Ми вважаємо, що вартість майбутніх смартфонів буде такою ж, як і в 2024 році. 

Чи варто чекати на Samsung Galaxy S25? 

Чи варто чекати на Samsung Galaxy S25? 

Якщо ви не женетесь за новітніми та найкращими продуктами Samsung, у вас немає причин чекати. Можете купити смартфон Samsung Galaxy S24 або ж дорожчу версію Galaxy S24 Plus.

Інакше, можливо, варто почекати серію Galaxy S25 та, щойно вона з’явиться в Україні, замовити в магазині Avic. 

Також читайте: Коли вийде Samsung Galaxy A56? Останні відомі характеристики та ціна