Наступна версія Google Pixel, Google Pixel 9, буде випущена пізніше цього року (очікується у жовтні). Але вже зараз, як личить флагманським смартфонам, про них багато чуток і всіляких припущень. Чи матиме Піксель 9 перископічний телеоб'єктив? Чи збережеться датчик температури, який ми бачимо у Pixel 8 Pro? І що важливіше, чи планує Google серйозно впроваджувати в новинці технології ШІ?

Щось більш суттєве ви зможете дізнатися ближче до щорічної конференції Google I/O, яка відбудеться у травні. А поки що читайте останні новини про Pixel 9, включаючи витоки з інтернету, прогноз дати випуску, версій телефонів серії, їх функцій та багато іншого.

Останні інсайди, новини про Pixel 9

Останні інсайди, новини про Pixel 9

28 березня

Нові рендери Pixel 9 показують третій смартфон, який називатиметься Pixel Pro XL. Один із користувачів Twitter OnLeaks зазначив, що будуть базовий Pixel 9, модель Pixel 9 Pro, а третім має стати Pro-пристрій більшого розміру. Якщо слух підтвердиться, це буде вперше з часів Pixel 5, коли Google випустять конфігурацію XL.

18 березня

За даними Android Authority, майбутній Pixel 9 може мати функцію адаптивного сенсорного введення. Adaptive Touch – інструмент, який регулює чутливість екрана, щоб користувач міг використовувати пристрій у повній мірі. Наприклад, взимку, коли холодно, функція самостійно налаштовує чутливість, щоб ви могли натискати на дисплей, не знімаючи рукавичок, і він реагував.

11 березня

У різноманітних Android-блогах ходить безліч спекуляцій щодо дорожньої карти Google Pixel на 2024 рік. Два роки тому чутки успішно передбачили появу складаних Pixel Fold та Pixel 7a. Тепер ходять чутки, що Google може пропустити запуск Google Pixel 8a середнього класу, який має передувати Pixel 9. У той же час випуск Pixel Fold 2, як і раніше, запланований на цей рік.

Дата виходу Піксель 9

Google зазвичай презентує чергове покоління своїх телефонів у жовтні. Тому релізи Pixel 9 та Pixel 9 Pro слід очікувати після виходу Apple iPhone та Galaxy. Зазвичай, це останній великий реліз телефону перед сезоном святкових покупок.

Версії Pixel 9

Pixel зазвичай має стандартну версію та професійну версію. Але цей рік для телефону Google може бути іншим. Витоки, що відбулися ще в грудні 2022 року, показують, що в 2024 році можуть з'явитися три пристрої: стандартний Pixel 9, а два інших Pixel 9 Pro у двох розмірах: 6,3 і 6,7 дюйма.

Особливості Pixel 9: чого очікувати

Камера

Pixel 9 Pro, швидше за все, привнесе зміни камер, зокрема, нововведення для оптичного зуму. Розробники також перенастроюють модуль задньої камери Pixel 9, хоча не так сильно, як у випадку з Pixel Fold 2. Дизайн камер Pixel стане більш круглим і більше спиратиметься на круглу естетику, ніж на прямокутну, до якої він схилявся з часів Pixel 6.

Пам'ять

Остання ітерація Pixel 8 мала варіанти пам'яті 128 ГБ, 256 ГБ і 512 ГБ і 1 ТБ, тому очікуйте побачити те саме в Pixel 9 і Pixel 9 Pro.

Автономність Pixel 8 Pro

У Pixel 8 Pro ємність акумулятора була збільшена з 5000 мАг до 5050 мАг. Зазвичай із кожним поколінням Піксель збільшується потужність та термін служби батареї. Жодних конкретних витоків про час автономної роботи не виявлено, але очікувати приросту логічно варто.

Характеристики та дизайн Pixel 9: чого очікувати

Характеристики та дизайн Pixel 9: чого очікувати

Точних характеристик наступного смартфона Google ще не визначено. Ходять чутки про 6,5-дюймовий дисплей, де розмір екрану знаходиться між 6,2-дюймовим дисплеєм Pixel 8 і 6,7-дюймовим дисплеєм Pixel 8 Pro.

Рос Янг, аналітик компанії Display Supply Chain Consultants, у жовтні надав суперечливу інформацію про те, що, швидше за все, у Pixel 9 і 9 Pro будуть дисплеї більшого розміру, ніж у серії Pixel 8. Підстав не довіряти інсайдеру мало, оскільки саме Янг iPhone кілька останніх років давав точні прогнози щодо дисплея.

Згідно з рендерами, Піксель 9 також матимуть більш плоскі краї та глибший вигин по краях – майже як у конкурентів Galaxy S24 чи iPhone 15 Pro.

Кольори Google Pixel 9

Торік Pixel 8 був випущений у трьох кольорах: рожевий, горіховий та обсидіан, або ж рожевий, зелений та чорний. У січні цього року Google також випустив м'ятну версію. Ми прогнозуємо три кольори у першому випуску та несподівану появу ще якихось відтінків через кілька місяців.

Ціна Гугл Pixel 9

Про ціни на лінійку телефонів поки що нічого конкретного, адже вся історія ще зародка. Однак із торішнього падіння Pixel 8 можна зробити висновок, що ціна може зрости. Так, вартість Pro версії поточного покоління зросла на 400 доларів у порівнянні з попередньою, а збільшення ціни склало 200 доларів, отже, слід очікувати чогось подібного і цього разу.

Поки що це все, що відомо про смартфони Гугл Піксель. Нові подробиці про флагмани дізнайтесь з майбутніх публікацій у нашому блозі.