Сучасні бездротові технології – це зручно, красиво та функціонально. Навушники AirPods Pro чудово підтверджують всі ці характеристики, та й взагалі вже давно вони стали трендовим аксесуаром. Дійсно: Аірподси чудово звучать, вони компактні та не заплутуються так, як застарілі дротові гарнітури. Але є і своє «але»! Якщо ви вже стали щасливим власником AirPods, ви, напевно, стикалися з найпопулярнішою проблемою користувачів цих супер-девайсів: як знайти навушники AirPods, якщо ви їх втратили, забули в приміщенні або просто поклали не на своє місце?

Ми зібрали для вас короткі гайди, як знайти навушники AirPods, які можуть знадобитися вам у різних ситуаціях. Отже, наші 4 способи відшукати втрачені навушники Apple! 

Шукаємо AirPods Pro через додаток «Локатор» 

Шукаємо AirPods Pro через додаток «Локатор» 

Користувачі iPhone напевно знають, що всі «яблучні» пристрої легко знайти за допомогою програми «Локатор». Навушники AirPods – не виняток. Як скористатись цим додатком? Крок за кроком вся процедура виглядає так: 

  • якщо у вас вже встановлено програму «Локатор», відкрийте її та увійдіть через свій Apple ID. Якщо ні – завантажте програму на свій девайс;
  • перегляньте список підключених пристроїв і серед них виберіть навушники;
  • клацніть по них, щоб побачити на карті поточне розташування Аірподсів, якщо вони увімкнені, або місце їх останньої активності, якщо навушники відключені. 

А тепер про хитрість, як знайти навушники AirPods, якщо вони загубилися окремо один від одного? В такому випадку в «Локаторі» з'явиться розташування одного з ваших Ейрподс. Знайдіть навушник та помістіть у кейс, тоді «Локатор» при повторному натисканні на навушники покаже, де знаходиться другий. 

Використовуємо звуковий сигнал, щоб знайти AirPods Pro 

Другий спосіб, як знайти навушники AirPods, якщо ви їх точно втратили десь неподалік - це вбудовані звукові передавачі. Якщо навушники підключені до смартфону, зайдіть в додаток «Локатор», виберіть Аірподси та натисніть команду «Відтворити звук». А далі справа за вашими слуховими здібностями. Пам'ятайте, що звук поступово наростає, так що впадати у відчай, якщо в перші пару секунд навушники не відгукуються, не варто – цілком, ймовірно, спочатку вам їх просто не чути. 

Шукаємо навушники AirPods Pro за допомогою Bluetooth 

Варто зауважити, що цей спосіб працює лише для моделей AirPods 3 покоління, а також версій Pro/Max.

Потрібно увімкнути програму «Локатор», в ньому запустити функцію «Мережа Локатора» в меню «Знайти iPhone». Далі сміливо вибирайте AirPods у вкладці «Пристрої» та опцію «Знайти поряд». Програма буде генерувати підказки для пошуку, аналізуючи сигнали через Bluetooth. 

Як знайти навушники AirPods Pro для користувачів Android OS 

Не секрет, що переваги AirPods активно використовують не тільки «айфоноводи», а й власники гаджетів на Android. Втім, для них вищеописані способи, як знайти навушники AirPods, не підійдуть. На OS Android просто немає «Локатора», який спрощує пошук для iOS девайсів.

Проте, якщо навушники увімкнені, і ви впевнені, що вони десь неподалік, спробуйте просто включити музику в них на максимум і прислухатися! 

Як знайти навушники AirPods Pro, якщо попередні способи не спрацювали? 

Як знайти навушники AirPods Pro, якщо попередні способи не спрацювали? 

Ну, і на завершення, давайте розглянемо найгірші варіанти: навушники зникли по дорозі, вони випали десь в транспорті або інших громадських місцях. Що робити? Імовірність знайти пропажу, звичайно, нижча, ніж якби ви просто кудись закинули їх у квартирі, але вона є!

Пам'ятаєте, ми говорили, що в додатку «Локатор» можна відстежити розташування навушників у момент їхньої останньої активності? Просто натисніть на них, подивіться по карті, де вони перестали подавати сигнал, і навідайтеся туди – цілком можливо, що Аірподси саме там.

Якщо ви користуєтеся соціальними мережами та підписані на локальні чати, пабліки або сторінки вашого району, кварталу, міста, не соромтеся розмістити оголошення про зникнення. Не спрацює? То така справа. Але часто добрі люди можуть знайти і віддати вам вашу втрату.

Якщо у вас навушники AirPods третього покоління, Pro або Max, ви також можете включити в своєму смартфоні режим зникнення пристрою. Щойно пристрої буде увімкнено, вони сповіщають користувача про втрату себе ж.

Не втрачайте свої AirPods Pro, а якщо неприємність таки відбулася, не впадайте у відчай – спробуйте способи пошуку, запропоновані нами.

Якщо відшукати навушники Apple все ж не вдалося, можете купити Аірподси в магазині Avic. В асортименті – всі актуальні покоління AirPods за вигідною ціною.