Існують різні причини, з яких необхідно визначити модель вашого ноутбука Dell. Це може бути ремонт за гарантією, або ж необхідно розібратися в характеристиках «машини» для її оновлення. Ви хочете купити додаткові аксесуари чи знайти відповідний посібник з користування…. Власне позначення моделі дозволяє ідентифікувати продукт Dell у серії. Як дізнатися цей унікальний номер, розповідають спеціалісти Avic.

Читайте також: Що нового в Google Pixel – червневе оновлення функцій 2024

Як дізнатися модель Dell на ідентифікаційній етикетці?

Як дізнатися модель Dell на ідентифікаційній етикетці?

Етикетки продукту, наклеєні на корпус або картонну упаковку, можуть містити номер моделі ноутбука Dell. Розташування етикетки може відрізнятися. Шукайте у наступних місцях:

 • нижня кришка, основа або задня частина виробу;
 • батарейний відсік;
 • екран;
 • окантування клавіатури, упор для рук.

«Reg Model» з буквено-цифровим номером вказує конкретну модель. На етикетці відображається інша літерно-цифрова інформація, як-от сервісний тег, країна походження, номер IEC (безпека обладнання інформаційних технологій), який номер деталі має ноутбук Dell (DP/N) тощо.

Сервіс код також важливий. Варіанти підтримки Dell можна знайти за ним, а також кодом експрес-обслуговування або серійним номером.

Як дізнатися номер моделі Dell у налаштуваннях?

Вбудована програма «Налаштування» відображає системну інформацію, включаючи номер моделі вашого лептопа Делл. Існує кілька способів доступу до налаштувань, але наведений нижче приведе вас безпосередньо до екрану «Про програму», на якому, власне, відображається номер моделі.

Клацаємо правою кнопкою миші кнопку «Пуск», вибираємо «Система». Марка та номер моделі вказані над характеристиками пристрою у Windows 11 та під ним у Windows 10.

Визначення моделі ноутбука Dell за допомогою SupportAssist

Визначення моделі ноутбука Dell за допомогою SupportAssist

SupportAssist – це фірмовий сервісний додаток Dell, встановлений на всіх комп'ютерах Dell. Якщо з якоїсь причини воно відсутнє, завантажте та встановіть з офіційного сайту виробника. Програма відображає номер моделі на головному екрані.

 1. Введіть SupportAssist у рядок пошуку на панелі завдань.
 2. Виберіть SupportAssist у результатах пошуку.
 3. На головному екрані SupportAssist відображається номер моделі ноутбука, код сервісу та інші відомості.

Дізнаємося модель ноутбука Делл за допомогою утиліти системної інформації

Дізнаємося модель ноутбука Делл за допомогою утиліти системної інформації

Інформація про систему – це інструмент адміністрування, який містить докладні дані щодо характеристик комп'ютера, включаючи номер моделі Dell. Ось два способи відкрити його:

 1. Введіть інформацію про систему у рядок пошуку на панелі завдань.
 2. Відкрийте «Виконати» (Win + R), а потім виконайте команду msinfo32 .

Утиліта «Інформація про систему» ​​відкриється на екрані «Зведення про систему». Праворуч, поруч із написом «Модель системи», вказано номер моделі лептопа Dell.

Як дізнатися модель ноутбука Dell через BIOS

Як дізнатися модель ноутбука Dell через BIOS

У цьому випадку навіть не треба заходити до Windows. Щоб знайти інформацію про обладнання та номер моделі ноутбука Dell, достатньо отримати доступ до BIOS під час завантаження комп'ютера.

 1. Увімкніть комп'ютер або перезавантажте його, якщо він увімкнено.
 2. Як тільки на екрані з'явиться логотип Dell, натисніть клавішу F2 кілька разів. Якщо кнопка F2 не спрацювала, спробуйте інші кнопки доступу до BIOS, включаючи Del і Fn + Esc.
 3. Номер моделі ноутбука буде на головному екрані BIOS. У розділі «Основні» > «Інформація про систему» ​​також можна переглянути код сервісу.

Як бачите, варіантів дізнатися, якої моделі ноутбук Dell, існує декілька. Вибирайте, найзручніший та користуйтеся собі на здоров'я.

Пропонуємо також ознайомитись з нашим товарним асортиментом, щоб купити ноутбук, що відповідає вашим потребам.