Pixel 8 і Pixel 8 Pro – свіжі флагмани Google, але їхнє домінування не триватиме вічно. Незабаром на зміну цим прийдуть Pixel 8a, а вже потім, у більш віддаленій перспективі, на нас чекає Pixel 9.

Про серію смартфонів Піксель 9 поки що відомо небагато, але вже зараз ясно, що це буде щось особливе. Google, за чутками, готує значні зміни у дизайні та нові функції на базі штучного інтелекту, які виведуть телефони бренду на новий рівень. Отже, що ж ми знаємо про Pixel 9 зараз (квітень 2024 року). 

Google Pixel 9: дата виходу 

Google Pixel 9: дата виходу 

Лінійка Pixel 8 з'явилася у вересні 2023 року, а її офіційний реліз відбувся у жовтні. Дотримуючись цієї логіки, можна припустити, що Google представить Pixel 9 на заході Made by Google восени 2024 року.

Google дотримуються послідовності у своїх жовтневих релізах флагманських смартфонів Pixel, тому немає причин думати, що цього року щось зміниться. Звичайно, завжди є ймовірність непередбачених обставин, але на даний момент дата виходу Google Pixel 9 – «жовтень 2024 року» – виглядає найімовірнішою. 

Ціна Google Pixel 9: прогнози та фактори 

Вартість телефону – одне з найцікавіших питань. Минулого року Google підняв ціни на Pixel 8 та Pixel 8 Pro на $100, встановивши їх на рівні $699 та $999 відповідно. Навряд чи Google повторить таке зростання цін два роки поспіль. Але якщо Pixel 9 буде оснащений передовими функціями ІІ, збільшення вартості чекати все-таки слід.

Ще один фактор, який може вплинути на ціну – повернення моделі XL. У 2024 році Google може випустити три версії Google Піксель: стандартний Pixel 9, Pixel 9 Pro і Pixel 9 Pro XL, що напевно збільшить кількість варіантів та цінових діапазонів.

Не забуваємо і про загальні тенденції ринку: зростання цін на смартфони в цілому може призвести до того, що Pixel 9 коштуватиме дорожче, ніж Pixel 8.

Наразі точна ціна Pixel 9 невідома. Нам залишається чекати офіційних анонсів від Google, щоб дізнатися більше. 

Гугл Піксель 9: революція дизайну 

З моменту останнього оновлення дизайну Pixel пройшло вже кілька років, і Pixel 9 нарешті готовий до змін. Судячи з рендерів, що просочилися, на нас чекає радикальна зміна зовнішнього вигляду.

Базовий Pixel 9 

На нас чекає новий дизайн козирку камери. Замість смуги, що проходить через усю задню панель, ми побачимо - закруглений по краях і лінзи камери, що огинає. Pixel 9, як і Pixel 8, буде обладнаний двома задніми камерами.

Ще одна зміна – це відмова від вигнутих сторін на користь пласких. Рішення, яке вже використовується Samsung та Apple, може стати суттєвим покращенням дизайну. Pixel 9 отримає 6,03-дюймовий дисплей, а його габарити становитимуть 152,8 x 71,9 x 8,5 мм. 

Pixel 9 Pro 

Багато в чому смартфон Google буде схожий на Pixel 9, але з кількома ключовими відмінностями. По-перше, у нього буде три задні камери замість двох. А також, як і в Pixel 8 Pro, наступник запропонує основний, надширококутний та телеоб'єктив.

Pixel 9 Pro буде трохи більшим за Pixel 9 і отримає 6,1-дюймовий дисплей. За рендерами поки не видно, але, схоже, що рамки «професійної» моделі будуть меншими, ніж у базової.

Ще одна відмінність Pixel 9 Pro – це датчик температури під світлодіодним спалахом. Google вперше представила його на Pixel 8 Pro минулого року, і його повернення до Pixel 9 Pro викликає інтерес. 

Pixel 9 Pro XL 

Окрім двох попередніх смартфонів, Google, за чутками, випустить ще один – Pixel 9 Pro XL. Він матиме ті ж три камери і датчик температури, що і Pixel 9 Pro, але отримає значно більший 6,5-дюймовий дисплей.

Якщо інформація про Pixel 9 підтвердиться, це буде перший раз з 2019 року, коли Google випустить смартфон з брендингом «XL». Такий, такий цікавий крок розробників може призвести до відмови від Pixel A-Series вже в 2025 році.

Google Pixel 9: характеристики 

Google Pixel 9: характеристики 

Інформація про характеристики поки обмежена, але деякі відомості вже просочилися до мережі. 

Google Tensor G4 – наступне покоління процесорів Pixel. Чіп буде заснований на 4-нм Samsung Exynos 2400, а не повністю розроблений Google. Exynos 2400 – це той самий процесор, який використовується в лінійці Samsung Galaxy S24 (крім США).

Партнер «гугла» Samsung також тестує новий метод упаковки, завдання якого - знизити рівень нагріву чіпа, одночасно підвищивши продуктивність та ефективність. Інші можливі характеристики (поки без конкретики): 

  • покращена система камер;
  • нові функції ІІ;
  • збільшена ємність акумулятора;
  • 5G-з'єднання. 

Важливо відзначити, що ця інформація ґрунтується на чутках і не є офіційною. Google ще не представила Pixel 9, тож характеристики можуть змінитися. 

Google Pixel 9: програмне забезпечення та оновлення 

Як і попередні Google, флагман працюватиме на новітній версії Android - Android 15, а також може отримати: 

  • Adaptive Touch – функція, яка автоматично регулює чутливість сенсорного екрана в залежності від умов. Наприклад, у холодну погоду вона може підвищити чутливість, щоб вам було зручно користуватися телефоном у рукавичках;
  • Gemini Nano – новий ІІ-помічник від Google, який буде більш потужним та персоналізованим, ніж Google Assistant.
  • збільшений обсяг оперативної пам'яті, необхідний роботи Gemini Nano. 

Але, знову ж таки, офіційної інформації про програмне забезпечення Pixel 9 поки що немає. Слідкуйте за нашими новинами, щоб дізнатися більше.

А якщо хочете купити смартфон більш ранньої серії, або іншого виробника, вже зараз переходьте в товарний каталог Avic на нашому сайті. Вдалого вам вибору!