Garmin Forerunner 955: годинник для бігунів і любителів скелелазіння

Годинник випускається у пластиковому корпусі з металевим безелем у двох розмірах - 41 і 46 мм. Діагональ дисплею у меншої версії 1,1 дюйма з роздільною здатністю дисплея 216х216 пікселів. У більшій версії діагональ сенсорного дисплею 1,3 дюйма, а розширення екрану - 260х260 px. 

Вага меншого за розміром годинника - 39 грамів, а більшого - 49 грамм. Ремінець тут класичний, як і у більшості моделей - чорний та білий з гіпоалергенного силікону. Фіксується він металевою застібкою.

Зарядка від енергії сонця: як змінилася автономність 

Із зовнішнім виглядом та базовими характеристиками ми визначились, а теперь поговоримо про головні “плюшки”, без яких не обходиться жодна новинка Garmin.

І тут є чим пишатися, адже Forerunner 955 отримав можливість заряджатися від енергії сонця. Інженери стверджують, що така модифікація дозволила збільшити час автономної роботи з 15 до 20 годин в день. Для годинника з даними характеристиками це чудовий результат. 

Більш детально всі характеристики в можете переглянути у таблиці нижче і порівняти старшу і молодшу версії.

Також модель оснащена внутрішньою пам’яттю - 4 ГБ. Цьог об’єму вистачить аби завантажити, приблизно, 2000 треків зі Spotify або Amazon Music. Самі інженери запевняють, що Forerunner 955 - це чудова модель для бігунів та любителів гірського туризму. 

Модель має вбудований GPS, ГЛОНАС і ГАЛІЛЕО, а також компас, термометр і різноманітні функції для спостереження за прогресом тренувань. 

Крім Forerunner 955 Garmin випустили і молодшу версію Forerunner 255. На старті продажів вартість молодшої конфігурації досягне $349,9, старша лінійка стартуватиме від $499,9, а от версія з сонячною батареєю - від $599,9.